www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Jak skutecznie rzucic palenie ?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sp4rk17
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: www.youremotions.pl

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:22 am    Temat postu: Jak skutecznie rzucic palenie ? Odpowiedz z cytatem

Wiem wiem silna wola.... Zaczolem topic tak zebyscie nie pisali "potrzebna ci jest tylko silna wola..." Jako ze od jutra mam powrot na silownie, dieta itp Postanowilem rzucic fajki. 1 krokiem bylo wejscie do apteki. Kupilem narazie 1 listek gum nicorette 4 mg, jeszcze ich nawet nie probowalem tych gum i wlasnie was chcialem spytac o skutecznosc roznych lekow jesli tak je mozna nazwac. Topic kieruje glownie do tych ktorzy rzucili fajki i moga mi w jakis sposob pomoc bo naprawde chce rzucic fajki, a z tym rzucaniem wiadomo jak bywalo... U mnie to zazwyczaj jest tak ze palic mi sie zawsze chce przy graniu, no i po dobrym zarciu. Teraz jak bede na diecie to juz ten 2 problem w polowie sie zmiejszy. Jeszcze plusem jest to ze sa wakacje za czym idzie to ze nie ma szkoly i jak wiadomo brak stresu ;] Wlasnie przez lato chcial bym rzucic fajki. Jakie macie rady ? Z gory dzieki za pomoc ;]
_________________
olom23 napisał:
Zoboczuchy jaj mam problem a wy mi z jakims jojko mieliscie mi pomuc!


Ostatnio zmieniony przez sp4rk17 dnia Wto Cze 24, 2008 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:22 am    Temat postu:

Powrót do góry
the Game.
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te nicorette podobno ohydne w smaku i nie pomagają za bardzo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sp4rk17
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: www.youremotions.pl

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the Game. napisał:
Te nicorette podobno ohydne w smaku i nie pomagają za bardzo.

wlasnie tez tak slyszalem dlatego kupilem miętowe. Miętowe tez ochydne :D ?
_________________
olom23 napisał:
Zoboczuchy jaj mam problem a wy mi z jakims jojko mieliscie mi pomuc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Variat8
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Sty 2007

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak kupiłes to skosztuj ; o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sp4rk17
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: www.youremotions.pl

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Variat8 napisał:
jak kupiłes to skosztuj ; o

Narazie mi sie nie chce palic :D Akurat jem ;] No i nie bede marnowal gumy tylko po to zeby ja "szkosztowac" :D Cholerne sa tez drogie, 12,20 za 15 gum i chyba za 101 gum 80 zl. No ale wole kupowac gumy niz fajki jesli miaja mi pomoc.
_________________
olom23 napisał:
Zoboczuchy jaj mam problem a wy mi z jakims jojko mieliscie mi pomuc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
yarasmx
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2004

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sp4rk17 napisał:
Variat8 napisał:
jak kupiłes to skosztuj ; o

Narazie mi sie nie chce palic :D Akurat jem ;] No i nie bede marnowal gumy tylko po to zeby ja "szkosztowac" :D Cholerne sa tez drogie, 12,20 za 15 gum i chyba za 101 gum 80 zl. No ale wole kupowac gumy niz fajki jesli miaja mi pomoc.


Poczatkowo mi pomagaly. Nie chcialo sie palic. po dwoch tygodniach rzulem gume i palilem. Ale sprobuj, moze tobie sie uda. Tez mam zamiar bo ceny ida w gore i troche mnie to przeraza tym bardziej ze kopce paczke dziennie : )
_________________
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody by wiazac sie tylko z jedna dziewczyna "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sp4rk17
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: www.youremotions.pl

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od 2 sie troche juz przerazilem tym ile pale. Kupowalem fajki kolo 12 rano a wieczorem juz nie bylo paczki. A w czasie szkoly bylo to samo, paczka o 7 rano, wieczorem jej nie bylo no ale wtedy palilem z 2 ziomkami;] Teraz pale tyle sam. Mi gluwnie chodzi o zdrowie niz o kase, chodz ta tez leci szybiutko przez fajki.

PS: Zjadlem i odrazu mi sie zachcialo palic :D 1 guma hmm Dosyc twarda i mega mala, az mi w zeby wlazi :D Juz odrazu wiem ze rzucie jej bedzie az męczące... Smak calkiem calkiem, na poczatku smakuje jak jakies lekarstwo ale po minucie smakuje jak zwykla orbitka, tylko taka juz zuta ze 2 godziny..

PS2: Dziwne ale mnie zaczela masakrycznie bolec bania i chce mi sie wymiotowac... jak tak ma to wygladac za kazdym razem to ja podziekuje ...
_________________
olom23 napisał:
Zoboczuchy jaj mam problem a wy mi z jakims jojko mieliscie mi pomuc!


Ostatnio zmieniony przez sp4rk17 dnia Wto Cze 24, 2008 10:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
wektork
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Gru 2007

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zglos sie do jakiejs poradni od nalogow w twoim miescie
_________________
Ksawus napisał:
chce najlepiej dostac link aby sciagnac csa dobrego z botami non-steam i w miare szybko plz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yarasmx
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2004

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sp4rk17 napisał:
Ja od 2 sie troche juz przerazilem tym ile pale. Kupowalem fajki kolo 12 rano a wieczorem juz nie bylo paczki. A w czasie szkoly bylo to samo, paczka o 7 rano, wieczorem jej nie bylo no ale wtedy palilem z 2 ziomkami;] Teraz pale tyle sam. Mi gluwnie chodzi o zdrowie niz o kase, chodz ta tez leci szybiutko przez fajki.


Tak naprawde nic oprocz silnej woli nie pomoze Ci rzucic w paleniu, a te wszystkie plastry i gumy to jeden wielki shit. Ale rozumiem ze to kupiles, sam to kupowalem jak chcialem rzucic, zawsze jest cicha nadzieja, ze jednak pomoze. Powodzenia :)

A zapomnialem jeszcze jedno.
Slyszalem ze sa jakies poradnie lekarskie gdzie wykonuje sie zabiegi za ok. 50 zl za pomoca elektrowstrzasow ktore likwiduja uzaleznienie od nikotyny. Moja ciotka byla i niby rzucila dzieki temu, ale jak poczytalem na ten temat w necie to nie na kazdym to skutkowalo :- )
_________________
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody by wiazac sie tylko z jedna dziewczyna "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pavlov
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 27 Cze 2004
Klan: zdecydowanie halinka

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikorety to twarda ochydna guma ktora ma posmak gumy żutej przez 2 dni :D
_________________
ide z borda nikt mnie nie lubi :( pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sp4rk17
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: www.youremotions.pl

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy mi napisal wlasnie ze mozna w aptece kupic "sztucznego" papierosa. Ulatnia sie z niego normalnie dym o takim samym zapachu tylko ze fajka nie jest szkodliwa. Sa 2 grupy osob ci co nie maja co zrobic z lapami i sa przywyczajeni do fajek, a drugi typ uzależnienia to uzależnienie organizmu. Ja chyba naleze do tej 1 grupy. Jak myslicie taka fajka moze byc skuteczna ? Bo malo nie kosztuje, cos kolo 20zl, slyszal ktos o tym?
_________________
olom23 napisał:
Zoboczuchy jaj mam problem a wy mi z jakims jojko mieliscie mi pomuc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
yarasmx
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2004

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sp4rk17 napisał:
Znajomy mi napisal wlasnie ze mozna w aptece kupic "sztucznego" papierosa. Ulatnia sie z niego normalnie dym o takim samym zapachu tylko ze fajka nie jest szkodliwa. Sa 2 grupy osob ci co nie maja co zrobic z lapami i sa przywyczajeni do fajek, a drugi typ uzależnienia to uzależnienie organizmu. Ja chyba naleze do tej 1 grupy. Jak myslicie taka fajka moze byc skuteczna ? Bo malo nie kosztuje, cos kolo 20zl, slyszal ktos o tym?


To zajmij sobie reke jakims dlugopisem czy czyms co przypomina ksztalt papierosa.
_________________
"Jestem zbyt piekny i zbyt mlody by wiazac sie tylko z jedna dziewczyna "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sp4rk17
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: www.youremotions.pl

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yarasmx napisał:
sp4rk17 napisał:
Znajomy mi napisal wlasnie ze mozna w aptece kupic "sztucznego" papierosa. Ulatnia sie z niego normalnie dym o takim samym zapachu tylko ze fajka nie jest szkodliwa. Sa 2 grupy osob ci co nie maja co zrobic z lapami i sa przywyczajeni do fajek, a drugi typ uzależnienia to uzależnienie organizmu. Ja chyba naleze do tej 1 grupy. Jak myslicie taka fajka moze byc skuteczna ? Bo malo nie kosztuje, cos kolo 20zl, slyszal ktos o tym?


To zajmij sobie reke jakims dlugopisem czy czyms co przypomina ksztalt papierosa.


http://www.youtube.com/watch?v=1q7s4E94-No
:D ?

Jak narazie jedyne moj pomysl to wpier.. slonecznika, no ale co za duzo to tez nie za zdrowo ;]

Jeszcze mam do was 1 pytanko. Moge mieszac ta gume ze zwykla guma orbit? Chodzi mi tu o jednoczesne żucie orbitki z guma nicorette :D zeby zabic ten mdly smak.
_________________
olom23 napisał:
Zoboczuchy jaj mam problem a wy mi z jakims jojko mieliscie mi pomuc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Majtis
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 11 Wrz 2002

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od stycznia nie pale, a palilem nalogowo z 4 lata.
Naprawde silna wolna jest wazna. Ja po prostu wstalem ktoregos dnia rano i powiedzialem sobie, ze nie pale i nie zapalilem od tamtego czasu. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
sp4rk17
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: www.youremotions.pl

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwonilem do tej jakiejs poradni dla palacych, odebrala jakas mloda laska ;] Spytalem sie o to mieszanie z orbitkami i powiedziala ze nie ma problemu, ale bede musial chyba odstawic te gumy bo zle sie po nich czuje. Kazala mi brac polowe gumu z oritka i pozniej 2 polowe dolozyc. Poz[u]yjemy zobaczymy
_________________
olom23 napisał:
Zoboczuchy jaj mam problem a wy mi z jakims jojko mieliscie mi pomuc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury