www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[Internet/ping] Netia, a pingi?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pr0boszcz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2006

PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 7:44 pm    Temat postu: [Internet/ping] Netia, a pingi? Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam taki problem, ze w godzinach miedzy 17-21 mam problem z pingiem tylko w csie. Przykladowo ping -t wp.pl wyglada tak:
http://img219.imageshack.us/my.php?image=pingwpdp0.jpg
wiec jest w miare ok. Po odpaleniu csa wyglada mniej wiecej tak:
http://img215.imageshack.us/my.php?image=pingcsmk2.jpg
Czy da sie cokolwiek z tym zrobic? Moge zadzwonic do nich z pretensjami? Jezeli tak to co powinienem powiedziec?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 7:44 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Plebs ;)
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2007

PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 8:23 pm    Temat postu: Re: [Internet/ping] Netia, a pingi? Odpowiedz z cytatem

pr0boszcz napisał:
Witam.
Mam taki problem, ze w godzinach miedzy 17-21 mam problem z pingiem tylko w csie. Przykladowo ping -t wp.pl wyglada tak:
http://img219.imageshack.us/my.php?image=pingwpdp0.jpg
wiec jest w miare ok. Po odpaleniu csa wyglada mniej wiecej tak:
http://img215.imageshack.us/my.php?image=pingcsmk2.jpg
Czy da sie cokolwiek z tym zrobic? Moge zadzwonic do nich z pretensjami? Jezeli tak to co powinienem powiedziec?

1.godziny szczytu u ciebie pewno
2.alez tak mozesz zadzwonic , masz do tego prawo
3.co im powiesz to twoja szczerze sprawa mozesz mowic ze w godz 17-21 net ledwo chodzi albo ze w grach pingi kosmiczne
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pr0boszcz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2006

PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej chodzi mi o to czy oni maja obowiazek z tym cokolwiek zrobic? Z tego co czytalem umowe nie ma nic o pingach, wiec jedyne co moge zrobic to sciemniac o przepustowosci? :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
p?? off ??
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Paź 2007

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla pocieszenia powiem, że dokładnie ja mam to samo. Mam Netie 1mb. Także mniej więcej 18-21 , mam bardzo wysokie pingi, ale jako ciekawostka to to, że tylko na serwerach firm takich jak GameNet , ISRGamers , Cybergate i NetGamers a na Shooters White Rabbit cały czas, są przystępne.
Dzieje się to od 2 dni i także mam ochotę zadzwonić do netii ale transfer i przepustowośc jest taka jak powinna być, więc co im powiem ;) Dla jednego klienta, któremu chce się grać online to albo go oleją albo powiedzą, że coś tam naprawili a dalej będzie tak samo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pr0boszcz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2006

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie tez mam to od dwoch dni, wczesniej nei bylo problemu. Jako, ze posiadam serwer isrgames to jest problem :x
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dymek[LT]
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Cze 2007

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam netie 1mb i od wczoraj mam to samo co wy do wp onetu ping normalny nawet do shootersa a na gnecie i innych po 120 :S
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pr0boszcz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2006

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez praktycznie na kazdym laguje. Jedyny serwer to znajdz i zniszcz @upc chodzi dobrze. Reszta porazka. Jakby ktos cokolwiek wiedzial to dajcie jakies info...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WaSiK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Maj 2004
Klan: Shaolin

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba netia poprostu się skur**** ;f Wcześniej nie mialem najmiejszych problemów aż własnie od 2 dni ping 130 ;| jedynie rano widziałem był w normie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
komedia`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Sty 2007

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to samo ;/ od 2-3 dni mam taka sytuacje. Zaczyna się około 18 konczy po 21 ;/
Z serwerami tak to wygląda ze na wszystkich z pw mam ping 100+. Tylko na niektorych publicznych mam normalne ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pr0boszcz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2006

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zaczyna sie o 18 konczy 21, tak samo kazdego dnia... Tez na paru publikach mam normalny, ale co mi z tego? Chce pograc hlc, a na stalym 120 nie ma mocy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
p?? off ??
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Paź 2007

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dziś dokładnie to samo jestem o godzinie 17 na serwerze z gameNet jest ok 20-30-40 pingi gram przez godzinę , po godzinie 18 drastyczny wzrost do 110-120 i utrzymuje się do teraz jeszcze, no i co my teraz powinniśmy zrobić ? bo widzę, że to się nic nie zmienia no i samo pewnie się nie zmieni ;) trzeba jakoś zadziałać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciekcs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2007

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też to mam, wszystko ok ! Transfer itp, tylko gra ! i to jeszcze wieczorami kiedy gram z klanem !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dymek[LT]
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Cze 2007

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze ktos wykminil jakiegos mejla do netii i zasypiemy ich to wtedy rusza du** :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
whr`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Sty 2007
Klan: search

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo.
Od paru dni pingi w neti skoczyly w godzinach 17- ... do 150.
Z tego co wiem, i badalem programem trase pakietow, problemy zaczynaja sie na centrali Jaworzno.

Dzwonilem do Neti i potwierdzili to, ze ta centrala jest przeciazona.
Wiec zapytalem czy tak bedzie juz do konca trwania umowy. Pan konsultant powiedzial, ze nic na to nie poradzi i to nie wina Neti, tylko poprostu przestarzala infrastruktura TP SA. Odpowiedzialem, bardzo grzecznie Panu, ze w takim wypadku nie mam zamiaru korzystac z tego "internetu" i moi rodzicie nie po to placa 60 zl miesiecznie, zebym korzystal z gówna, ktore nie sprosta moim wymaganiom.

Szanowny Pan powiedzial, ze moge ubiegac sie o zmiane predkosci, lub obnizeniu rachunkow. Odpowiedzialem, ze jezeli to sie nie zmieni przez najblizsze dni to podejme jakies radykalniejsze kroki. I mysle sobie, ze jezeli to sie naprawde nie zmieni, to mam w dupie ten caly syff i bede skladal reklamacje.

A Wy dzwoniliscie, pytaliscie sie?
Podzielcie sie swoimi informacjami.
_________________
http://www.esl.eu/pl/player/1649560/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
p?? off ??
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 22 Paź 2007

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja jestem z Podkarpacia to daleko od Jaworzna :) i też dzwoniłem dziś i konsultant, najpierw mi niby grzecznie powiedział do czego służy internet xD (czyli, że nie do gier tylko, i że jeżeli transfer w przeglądarkach ściaga normalnie to reszta to nie ich wina) potem zwalił winę na TP S.A. (Jak zawsze, jak miałem problemy z Netia to zawsze jedni zwalali na drugich) i na koniec powiedział, że możliwe że TP S.A. coś remontuje na linii i że za parę dni "może" ulegnie to zmianie czyli w tym przypadku normalizacji

ehhh n/c
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury