www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Livebox - neostrada

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 8:23 pm    Temat postu: Livebox - neostrada Odpowiedz z cytatem

Przed chwila dzwonila do mnie babka z tpsa. Przedstawila mi nowa oferte z neostrady. Polega ona na tym, ze ja biore w dzierzawe liveboxa (6 miesiecy za 1zl, reszta okresu za 10zl - miesiecznie). Koszty polaczen sie zmniejszaja i podpinaja pod nowa linie, ktora podobno o wiele lepiej ma dzialac (jest niby stworzona specjalnie na potrzeby telefonii internetowej). Zapytawszy o to, czy zmniejsza mi sie pingi (na ktore nie narzekam w sumie - 13-25, tylko scina co pare-parenascie sekund) odpowiedziala, ze nie wie co to ping ;o

Dlatego mam pytanie do Was (moze ktos juz sie przepisal na te nowe linie). Czy internet dzieki temu lepiej smiga? Chodzi mi tutaj o te wlasnie scinki, ktore wystepuja w neo na slasku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 8:23 pm    Temat postu:

Powrót do góry
trancemaniac
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2007

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie dzis sie ze baba z tpsa nie wie co to ping mogles powiedziec jakos inczej :)
_________________
za duza sygantura - regulamin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seba123
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 06 Lip 2007

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie... nie sądzę aby cokolwiek robili, tylko to po prostu chwyt marketingowy na moje oko :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego pytam osob, ktore to zamowily i juz maja. Domysly zachowaj dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Głos Żałości
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Sie 2007

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dostalem 3mce temu taka sama oferte, skorzystalem. Dostalem liveboxa, a linii nie ruszali :- )

na liveboxie nizszy ping niz na modemie adsl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateusq123
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2007

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większego złomu od liveboxa nie ma , ledwo co na piętro wyjde i gubi zasięg ... linii mi też nie ruszali a pingi były mniej/więcej takie same jak przy zwykłym modemie . Kiedy była zmiana regulaminu w Lutym to zwróciłem tą zabawke naciągaczom z TP ...
_________________
I think so.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bulletprooF~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Paź 2006

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o to, czy 'ruszali' linie. Numer zostaje ten sam, tylko w centrali podpinaja Cie gdzie indziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muhaba Haktalala
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Sie 2005

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy internet dzieki temu lepiej smiga? Chodzi mi tutaj o te wlasnie scinki, ktore wystepuja w neo na slasku.


Nie, a jak ktoś usiądzie i zacznie na voip nawijać to może przylagować.
_________________
szukam sponsora...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PawelS
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 28 Gru 2001
Klan: HighSkillers.

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 2:25 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

@bulletprooF~: Zastanów się czy będziesz korzystać ze wszystkich udogodnień jakie oferuje Livebox, jak np.: VoIP.
mateusq123 napisał:
Większego złomu od liveboxa nie ma , ledwo co na piętro wyjde i gubi zasięg ... linii mi też nie ruszali a pingi były mniej/więcej takie same jak przy zwykłym modemie

Teoretycznie słaby sygnał ma zapewniać... bezpieczeństwo i stabilność pracy, biorąc pod uwagę, że sygnał jest kodowany WEP-em, na kanale 10 - oczywiście można to zmienić, ale mało kto zagląda do panelu. Po prostu ktoś dobrze przemyślał to, że urządzenie w krótkim czasie stanie popularne.

Jest możliwość wgrania alternatywnego softu czy też wymiany anteny, ale osoby, które to zrobiły i się do tego przyznają pewnie można by policzyć na palcach jednej ręki ;). W innych wypadkach zostaje tylko dostęp via HTTP/FTP/CLI, a więc w sumie też można coś zdziałać :).

Dla mnie osobiście największa zaleta jest to, że net można podłączyć po przez ethernet, czyli po przez normalny kabel sieciowy, a nie jakieś USB.
_________________
PawelS :D
Schroet / HLDS.pl / Używaj Google!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury