www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Need team! ~med

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adriank3
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 5:30 pm    Temat postu: Need team! ~med Odpowiedz z cytatem

Siema.

Med szuka dobrego zespołu, z którym mógłby coś osiągnąć.

Nick: doktor
Miasto: Piotrków Trybunalski
Wiek: 15 (po mutacji)
Łącze: 1mb
ex: ON - więcej na prv.


Co oferuje:

- ZAANGAŻOWANIE
- Dla jednych lou, dla drugich high... przyjmijmy, że "mircowy" med
- Kultura
- Powaga, ale nie przesadzajmy, Trzeba też się kiedyś śmiać ...
- Wszystkie potrzebne programy ON
- Dobry sprzęt/łącze (100 fps, b. dobre pingi)
- Staż 2 lata
- OGRANIE
- DUŻĄ DOSTĘPNOŚĆ
- Myślenie, mózg ON
- Umiejętności taktyczne (nie prowadzę ale mogę pomóc przy taktykach, w kilku team'ach już to robiłem)
- Umiejętności webmajsterskie (tj. mogę pomóc w tworzeniu bądź także prowadzeniu strony internetowej)
- Mogę także pomóc w reklamie, "rozgłaśnianiu" gamingu oraz szukaniu sponsora/ów oraz partnera/ów.
- Bezproblemowe przyswojenie nowych taktyk
- Konto na ESL - przygotowane do gry
- Składki na serwer ON
- W przyszłości lany jak najbardziej ON


Czego oczekuje:

- serwer
- www (bez php fusion i nuked - only webspell site, najlepiej z porządnego laya)
- poważnego i trzymającego wszystkich za "mordę" lidera
- TAKTYKA
- Serwer/kanał VT/TS (wolę to pierwsze, aczkolwiek TS także może być)
- ZGRANEGO ZESPOŁU (wyjątek stanowi BARDZO DOBRY team złożony z porządnych graczy)
- Wiek w klanie ... 15+
- Po zgraniu ESL / Turnieje On-line ON
- POWAŻNYCH LUDZI -.-


Coś od siebie:
Klan ma być dobrze ogarnięty, sprawy organizacyjne mają stać na wysokim poziomie. Szczerze, mam dość team'u z 12 latkami, który się rozpada po 2-3 dniach -.- . Byłoby świetnie gdyby był to multigaming. Chcę coś osiągnąć! Co do graczy w klanie.. nie muszą to być hajt skillowce, którzy mają przerost ambicji nad możliwościami ale miło byłoby zobaczyć dobrą grę każdego zawodnika. Mogę pomóc także w prowadzeniu team'u! Na gadu-gadu tylko POWAŻNE oferty. Dzieci ff@/boty/hajt skilowce OFF. Jeżeli kogoś zainteresuje moja propozycja - piszcie śmiało, tylko bez spamu -.- Zainteresujecie mnie = odpiszę na pewno.

Kontakt:

gg://3138605
e-mail: adriank3@vp.pl


Pisać zawsze, nawet jak niedostępny!
Test ON, od razu po umówieniu się mogę zagrać mixa!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 5:30 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury