www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Ostatecznie o FPS

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spv
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Cze 2005
Klan: Um.pl

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 12:55 am    Temat postu: Ostatecznie o FPS Odpowiedz z cytatem

Witam. Z tego co wiem to wielu ludzi ma ten sam problem co ja czyli spadające w czasie akcji bądź też w jakichś większych lokalizacjach (np długa na de_dust2) fpsy. Przez długi czas zastanawiałem się co się mogło stać, że nagle zaczęły mi spadać, a wcześniej było wszystko w porządku. Jak wszyscy już teraz wiemy jest to wina Valve i update'a Steam, który miał miejsce już w listopadzie (z tego co wiem). Od tej pory granie w Cs'a nie sprawia już nam takiej przyjemności. Dlatego zwracam się do Was dopiszcie się do listy ludzi na forum steama, którego adres jest tutaj: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=395159
Może w końcu szanowni panowie z Valve zauważą i pomyślą o graczach i o tym, że trzeba naprawić ten problem. Pozdro
Zdesperowany gracz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 12:55 am    Temat postu:

Powrót do góry
gunstar
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2007

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co koles. Valve ma wazniejsze sprawy na glowie. Chociazby HL2-EP2, Portals, Team Fortress, albo CSS. Ta gra ma juz 7 pieknych lat za soba. To wystarczajaco duzo czasu aby zebrac odpowiednia kwote na upgrade albo nowego kompa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
spv
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Cze 2005
Klan: Um.pl

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gunstar napisał:
Ta gra ma juz 7 pieknych lat za soba. To wystarczajaco duzo czasu aby zebrac odpowiednia kwote na upgrade albo nowego kompa...


Kompa mam uwierz naprawdę dobrego, mam też konto z cs:s i jakoś nie palę się do tego żeby w niego grać. Cs 1.6 mimo wszystko nie powinien być zaniedbywany przez Valve. Pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fartuch`
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Lip 2006
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro masz dobrego kompa to czemu ci spadaja ?
ja tam poczekalem kupilem i nie placze o fps, nie da sie zrobic cos z niczego.... nie mozesz winic Valve ze robia apdejt i sypia sie fps bo oni nie zmieniaja 1.6 tylko css i inne gry, czasem zmieniaja cos w programnie zwanym steam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spv
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 12 Cze 2005
Klan: Um.pl

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh napisze się posta w dobrej wierze, a tu ludzi którzy grają w Cs:s się odzywają. Fartuch sprawdź sobie konfiguracje sprzętowe podane w/w linku i powiedz czy naprawde są tak słabe? A to że robią inne gry i update steam nie jest argumentem żeby psuć 1.6 to jest jasne. Nie mam zamiaru się kłócić. Pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury