www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Wyższa Szkoła Oficerska
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
demisen
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Sie 2006

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 4:50 pm    Temat postu: Wyższa Szkoła Oficerska Odpowiedz z cytatem

Czy ktos z was jest w WSO, albo ma zamiar sie tam udac ?
"Egzamin wstępny na studia zawodowe do WSO obejmuje:
a) dla posiadaczy świadectwa dojrzałości:
• przeprowadzenie egzaminu z matematyki,
• przeprowadzenie egzaminu z języka angielskiego (poziom podstawowy);
b) dla posiadaczy świadectwa maturalnego, którzy zdawali tzw. „nową maturę” z przedmiotów matematyka i języka angielski – uzyskują oni wpis ilości uzyskanych punktów i zostają zwolnieni z udziału w egzaminach z tych przedmiotów;
c) dla wszystkich kandydatów:
• przeprowadzenie testu ze sprawności fizycznej.
Postępowanie końcowe obejmuje:
• badanie motywacji – test psychotechniczny,
• rozmowę kwalifikacyjną.
Forma i zakres merytoryczny rozmowy kwalifikacyjnej umożliwia komisji kwalifikacyjnej uzyskanie poglądu w zakresie prezentowanych przez kandydata predyspozycji do studiów w uczelni wojskowej oraz jego motywacji do zawodu oficera."


Jezeli, nie zdaje matmy na maturze to musze pisac u nich egzamin. Czy ktos ma informacje na temat poziomu takiego egzaminu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 4:50 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Dominus
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2003
Klan: Mc Conner'owie

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co sie orientuje, bo 2 moich kolegów zamierza tam isc za rok (dziwne ze nie było naboru w tym), to Ci ktorzy zdawali matme sa strasznie stratni, bo ich egzamin jest ponoc na poziomie trudnosci 3 gimnazjum/1 liceum dlatego mysle, ze nie tak zle.

Ty sie lepiej martw o 25 podciagniec na drazku :)
_________________
Go up to your brother
Kill him with your gun
Leave him lying in his uniform
Dying in the sun
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
demisen
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Sie 2006

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominus napisał:
Z tego co sie orientuje, bo 2 moich kolegów zamierza tam isc za rok (dziwne ze nie było naboru w tym), to Ci ktorzy zdawali matme sa strasznie stratni, bo ich egzamin jest ponoc na poziomie trudnosci 3 gimnazjum/1 liceum dlatego mysle, ze nie tak zle.

Ty sie lepiej martw o 25 podciagniec na drazku :)

Mozesz dowiedziec sie czegos wiecej o tescie sprawnosciowym ? THX :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominus
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2003
Klan: Mc Conner'owie

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieg 1000m - maksymalny czas akceptowany 3:53, mysle, ze bezpiecznie miec wynik w granicach 2:50

Podciaganie - minimalny wynik 5, za 25 masz 100% ale za kazde nastepny podciagniecie dodatkowe punkty w razie gdyby poszło Ci gorzej w innych konkurencjach (podciaganie nachwytem).

Pływanie 50m (styl dowolny) - maksymalny czas akceptowany 63s, jednak 30 sekund to Ty musisz juz teraz pływac, bo liczy sie kazda sekunda.

Bieg wahadłowy 10x10 - maksimum dopuszczalne 31 sec. nigdy tego nie biegałem wiec nie wiem jaki czas tutaj by pasował...

Sam kiedys chciałem isc do WSO (napaliłem sie na stopien podporucznika) ale nie widze siebie strzelajacego do innych ;)
_________________
Go up to your brother
Kill him with your gun
Leave him lying in his uniform
Dying in the sun
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SpoT4FUn
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2004

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bieg 1000m - maksymalny czas akceptowany 3:53, mysle, ze bezpiecznie miec wynik w granicach 2:50


to chyba trzeba biegac od urodzenia : o
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
snake
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2004

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zanim jeszcze zacząłęm palić ( :lol: ) i byłem IMO w dobrej kondycji, miałem czas 3:46, a najlepszy koleś z klasy - 3:25 czy coś koło tego. II liceum, żeby nie było nieporozumień.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominus
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2003
Klan: Mc Conner'owie

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3:46? Przy dobrej kondycji?

Jak miałem testy na AWF'ie to 3:50 to było dopuszczalne maksimum.

Przez miesiac co 2 dni biegałem po 4 km i w ostatnim tygodniu 1000m x 2 zeby przystosowac tempo.

I Bez wiekszych problemów (typu dreszcze i omdlenie tak jak to było na poczatku przy ostatniej prostej po 10 okrazeniach przy 32 stopniach C) miałem 3:02 na testach, wiec nie jest to takie niemozliwe bo 4 osoby zeszły ponizej 3:00 a to był kierunek turystyka, a nie wychowanie fizyczne wiec nie byli to tacy znowu atleci.

2:15-2:20 to jest wynik osoby ktora biega całe zycie...
_________________
Go up to your brother
Kill him with your gun
Leave him lying in his uniform
Dying in the sun
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
n0hed`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2005
Klan: RAMPAGE!

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

snake napisał:
Dokładnie, zanim jeszcze zacząłęm palić ( :lol: ) i byłem IMO w dobrej kondycji, miałem czas 3:46, a najlepszy koleś z klasy - 3:25 czy coś koło tego. II liceum, żeby nie było nieporozumień.


leszcze z was ; o, 3:33 miałem w 2 gim ; o
Moj kumpel co jeszcze wtedy biegal całe zycie powiedzmy miał 2:39
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
2xpacer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Mar 2006
Klan: a ten co....

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SpoT4FUn napisał:
Cytat:
Bieg 1000m - maksymalny czas akceptowany 3:53, mysle, ze bezpiecznie miec wynik w granicach 2:50


to chyba trzeba biegac od urodzenia : o

no raczej nie. u mnie wyciągają po 3:20
ja osobiscie mialem 4:08
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie siedzi cale zycie przed kompem to nie wyciagniesz 3.50 :D Ja kiedys trenowalem biegi i jak mialem 13 lat uzyskalem 3.19. Od 7 lat nie trenuje a w tym roku na wfie 3.34. Wiec naprawde albo trzeba byc kompletnym patalachem albo wpierdzielac same hamburgery i siedziec w fotelu od wieeelu lat.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snake
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2004

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

n0hed` napisał:
snake napisał:
Dokładnie, zanim jeszcze zacząłęm palić ( :lol: ) i byłem IMO w dobrej kondycji, miałem czas 3:46, a najlepszy koleś z klasy - 3:25 czy coś koło tego. II liceum, żeby nie było nieporozumień.


leszcze z was ; o, 3:33 miałem w 2 gim ; o
Moj kumpel co jeszcze wtedy biegal całe zycie powiedzmy miał 2:39


Lol? Chyba wiadomo, że w gim miałem lepsze wyniki... A teraz? Mniej ruchu, więcej nauki itd...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominus napisał:
Bieg 1000m - maksymalny czas akceptowany 3:53, mysle, ze bezpiecznie miec wynik w granicach 2:50

Podciaganie - minimalny wynik 5, za 25 masz 100% ale za kazde nastepny podciagniecie dodatkowe punkty w razie gdyby poszło Ci gorzej w innych konkurencjach (podciaganie nachwytem).

Pływanie 50m (styl dowolny) - maksymalny czas akceptowany 63s, jednak 30 sekund to Ty musisz juz teraz pływac, bo liczy sie kazda sekunda.

Bieg wahadłowy 10x10 - maksimum dopuszczalne 31 sec. nigdy tego nie biegałem wiec nie wiem jaki czas tutaj by pasował...

Sam kiedys chciałem isc do WSO (napaliłem sie na stopien podporucznika) ale nie widze siebie strzelajacego do innych ;)



Widze że w WAT cywilom serwują na normalnych zajęciach coś w podobie jak wstępne wojskowym na WSO. Dobrze że przebyłem ten 2 letni syf biegania w zime po poligonie itp....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pwrls
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2005

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominus, Ty chyba nie masz pojęcia o czym piszesz.

Trenowałem 9 lat lekkoatletykę, więc coś wiem na ten temat.

Żeby zbliżyć się do wyniku 3:00, to trzeba mieć predyspozycje i trenować przynajmniej 3-4 lata. 2:50 to się biega na mistrzostwach makroregionu, co gwarantuje już medal, a taki wynik nie jest porażką na mistrzostwach Polski. Mówię o mistrzostwach młodzików. Tyle, że nie wszyscy starający się o dostanie do WSO trenują biegi. 2:50 to jest wynik b. dobry wynik i naprawdę trudny do uzyskania. W tej szkole, do której ja chodziłem, to rekordem szkoły był wynik 2:44 uzyskany przez ojca kolegi w 7 klasie, gdy jeszcze były po jakichś 6 latach treningu. Więc błagam - nie piernicz.

Co do pływania, 30 sekund na 50m to też nie jest takie 'hop siup'.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
p!Ck3r
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 15 Lip 2002
Klan: jedz banany

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chlop z mojej klasy trenuje biegi 5 rok i jest mistrzem polski w swojej kategori wiekowej na podajze 1000m jego czas to 2:35

drugi tez sporo plywa ponad 6 lat i na 50m 28s s. dowolnym
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biale
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2006

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moj najlepszy wynik na 1000 to 4,52 pamietam jaki bylem dumny ze zszedlem ponizej 5 minut :D <to byla 2 gim>
_________________
ayreon! napisał:

za duzo postów tu mam aby zostac zbanowanym za obrazanie tak małej jednostki jak ty ;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury