www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
BiG ProBlemy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AbE
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Lut 2006
Klan: Brak

PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 7:00 pm    Temat postu: BiG ProBlemy Odpowiedz z cytatem

1 Gram w CS i od czasu do czasu zatnie sie ekran ale slysze dzwiek gry tak jak bym gral dalej aby ekran sie odcial musze wysc do Windowsa i wejsc spowrotem|:< (wiadomo ze takie cos jest uciazliwe w trakcie gry ).
Moja karta graficzna NVIDIA GeForce FX 5200 [Nowa 2 TYGODNIE]

2 Mam pewen problem jeszcze z pingami ale to jest dosc dziwne .Zawsze po godzinie 16.00 pingi skacza az do 400 (sprawdzalem czy cos sie nie sciaga lub aktualizuje ale nic sie nie robi )Mam Neostrade 128 .

3 Przed wejciem na jakikolwiek serwer (wchodzi dosc dlugo) wychodzi mi do windowsa

4 Ustawienia w Steam nie zapamietuja sie chodz mam zaznaczone Don't save ...
Jesli mi ktos moze pomuc to z góry dziekuje :P :D
_________________
POZDRO -=AbE=-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 7:00 pm    Temat postu:

Powrót do góry
vilen
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sty 2006

PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Sprawdź, czy podłączyłeś dobrze coolerek na grafie, bo takie są objawy przegrzewającej się grafy.
2. Wina neostrady. Dzwoń, dzwoń i jeszcze raz dzwoń do nich, aż wkońcu naprawią.
3. Miałem identyczny problem i w moim przypadku pomógł reinstall Steam'a.
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
h1m
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2005
Klan: #xPine

PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 7:49 pm    Temat postu: Re: BiG ProBlemy Odpowiedz z cytatem

AbE napisał:
1 Gram w CS i od czasu do czasu zatnie sie ekran ale slysze dzwiek gry tak jak bym gral dalej aby ekran sie odcial musze wysc do Windowsa i wejsc spowrotem|:< (wiadomo ze takie cos jest uciazliwe w trakcie gry ).
Moja karta graficzna NVIDIA GeForce FX 5200 [Nowa 2 TYGODNIE]

2 Mam pewen problem jeszcze z pingami ale to jest dosc dziwne .Zawsze po godzinie 16.00 pingi skacza az do 400 (sprawdzalem czy cos sie nie sciaga lub aktualizuje ale nic sie nie robi )Mam Neostrade 128 .

3 Przed wejciem na jakikolwiek serwer (wchodzi dosc dlugo) wychodzi mi do windowsa

4 Ustawienia w Steam nie zapamietuja sie chodz mam zaznaczone Don't save ...
Jesli mi ktos moze pomuc to z góry dziekuje :P :D



1: Sterowniki
2: Obciazenie Lacza ^^ u mnie na LAN`ie tak zawsze jest 1mb jest na 3 klatki :\
3 : Reinstall steama
4 : Jak masz zaznaczone Dont`Save czyli Nie Sejvuj to chyba rozumne ze ci sie niezapamientuja :]
_________________
+b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XyerqN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2005

PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 7:52 pm    Temat postu: Re: BiG ProBlemy Odpowiedz z cytatem

AbE napisał:

4 Ustawienia w Steam nie zapamietuja sie chodz mam zaznaczone Don't save ...


'Don't save' to znaczy chyba 'nie zapisuj', choc nie jest to potwierdzona informacja.




//too late:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury