www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
W!taMy w Sw!eCie Real.Sq | [PL] @ PIFPAF.pl! Swietny adminek
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mlody666
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Sty 2006

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 4:37 pm    Temat postu: W!taMy w Sw!eCie Real.Sq | [PL] @ PIFPAF.pl! Swietny adminek Odpowiedz z cytatem

W!taMy w Sw!eCie Real.Sq | [PL] @ PIFPAF.pl fajny serverek fajnie sie gralo do czasu, az niespelniony pro gowniaz adminek wchodzi na serva dostaje pare razy i juz mu sie nie podoba gra, wiec mowie nagraj czlowieczku demko bo widocznie ty sie nie znasz, ale pro adminek twierdzi ze gra juz 4,5 roku i zebym przestal mu pierdolic:D Wiec jezeli macie zamiar grac na tym servie to nie zabijajcie Real.Sq | Fordzik, bo moze to miec straszne skutki, kick, ban. Pozdrawiam i oby mniej takich adminkow |:<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 4:37 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Nisq@cz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Sty 2003

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !!!
Dokladnie tak jest wlasnie na tym serverku, niby spoko atmosferka ale dopoki nie wejdzie adminek fordzik dostanie pare razy w czupryne i juz mu sie nie podoba, zaczyna slayowac , slapowac zakopywac , no a w najgorszym wypadku to powie ze jestes czit i banik, wiecej takich pro adminkow , szkoda gadac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Lip 2005
Klan: Real.Sql

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec po co tam grasz? Olac jaki skill taki klan/admin.
_________________
Condition Zero
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mat-Matkowski
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: Kraków

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda to prawda nie którzy z real.sq nadużywają swojej władzy ale to jest ich serwer ich zasady. O hax podejrzają wszystkich co maja duży skill ;] z grammatów to chyba wszystkich. Ale są też tam odpowidzialne osoby;]. Mnie tam tylko przenosili :] gdzie był w team cały sq real i paru ludków, no i teleportują osoby.
_________________

Universal Soliders
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mlody666
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Sty 2006

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znow kick, nie mam zamiaru juz tam grac i tracic nerwow, napisalem to tylko po to zeby ludzie wchodzacy na ten server spodziewali sie tego za zaraz moga stracic nerwy |:< tylko szkoda bo malo serverow zostalo to jusz jest 2 na ktorym nie da sie grac |:< parodja chyba trzeba wrocic do 1.6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pheaton
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2005
Klan: ts

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez jestem tego zdania :D glupie docinki a nawet 1 admin siedzi w specu i kreci demka ludziom :P a pozatym fajnie tylko naduzycia adma ;/ ale da sie grac :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mat-Matkowski
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005
Klan: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten na spec to M.3 ale oni myślą że jak tak słabo grają a kto inny ich wybija to jak on to zrobił przecież to niemożliwe to ma wh itp.;d proste założenie:d
_________________

Universal Soliders
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maupa
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2006
Klan: Team apoGeum

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak powyżej po wielokrotnym zabijaniu Admina nastąpił BAN i to PERM. Najlepsze było jak mojemu koledze bardzo dobrze szło (staty 15-0) i wszyscy gracze Real.sq którzy akurat byli na servie zaczęli kręcić demka lub czekać aż dobry gracz wyjdzie i oni będą mogli mieć cały czas dobre staty. Perm mnie trochę dobił ale i tak na ffa nie gram w czero, to wisi~ :x
_________________
intel Core 2 DUO E6300 1.8 @ Sapphire ATI Radeon x1950xtx 512mb @ HDD 250gb @ 1024 x2 Kingston
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen Skype
BartiZZ^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Sie 2005

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to zalowy serwer ;p
Klan FFA, ktory podnieca sie adminami
mam tam perma za staty 10:1
_________________
Poczytaj mi photon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pheaton
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2005
Klan: ts

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarzaja sie i takie wypadki :P
Rzadko widze tam lepszych zawodnikow gdy gram , chyba ze gram za rzadko by ich spotkac to caly czas siedzi caly Real.sq i sie podniecaja


Real.sq vs Reszta.Swiata


Do tego siedza na TS i sobie podpowiadaja jak siedza w przeciwnych temach ;/ zal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
spiderrr1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2005

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zal.pl & tragedia.com wpadlem na 5min zlozyc "kolegom po fachu" malutkie odwiedziny i w tym krotkim czasie zasadzilem pare bań adminowi-lamie aka real.sql | splinter, tak sie chlopak spienił, ze dostalem dlugie serie slapow zaraz po respie, nastepnie slay, spytalem co jest i dostalem kicka ---> wszystko to wydarzylo sie w ciagu tych 5min, na ktore wpadlem w nastroju przyjacielskim... to bylo moje pierwsze i ostatnie 5min... chlopaki z real.sql za bardzo sie jarają adminami na tym serwie gorzej niż zapryszczone małolaty przegladające stronki XXX... (splinter to juz chyba zapomnial, ze mozna cos pisac za pomocą przycisku Y lub U - kazde pierdnięcie komunikuje za pomocą tsaya lub csaya - LOL smiech na sali) - jesli ktos lubi granie w tego typu atmosferach gorąco polecam ten serwer!!!

- ovv/v3d aka t.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BartiZZ^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Sie 2005

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ahha dokładnie, a jak napisalem do admina tzn. "u@ tex" to do mnie pisze splinter na tsay "Skad masz admina" ;o ahahahaahaha ;f
Admini nie wiedzą tam co to amx i rcon
Do tego amx zerżnięty z Polish Mania Zabijania
_________________
Poczytaj mi photon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pheaton
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2005
Klan: ts

PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to lamy i papugi :P:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Fordzik
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Lis 2005

PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak cos wam sie nie podoba to nie grajcie na tym serwerze i tyle jak macie jakies problemy. A co do slpaów i slayów to nie sa bez powodu jest regulamin serwera i powino sie do niego stosowac za kampienie sa slapy albo slaye. a Co do -=[PLM]=- nie jest zerżniety a to każdy moze miec na serwerze jset stronka tumany www.axmmodx.org :lol: Jednym Słowem ŻAL MI WAS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BartiZZ^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Sie 2005

PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalowy to ty jestes
Myslisz ze nie poznaje amx , wszystko identyko .... I te was zalowy klan FFA , zapiszcie sie do ESL i innych lig a nie kozaczycie na FFA ;o
_________________
Poczytaj mi photon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury