www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA MYSZ] Problem z HZ myszki Windows 7 Ultimate

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LgR.cs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lis 2010
Klan: unBEATEN

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 2:44 pm    Temat postu: [GRA MYSZ] Problem z HZ myszki Windows 7 Ultimate Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Odkąd zainstalowałem sobie windows 7 Ultimate nie mogę ustawić HZ myszki (na IE 1.1 mam stałe 125 hz i nie mogę zmienić a na GIGABYTE M6900 skacze hz od 100 do 1000 hz)
Próbowałem tego poradnika (http://www.ngohq.com/news/15043-how-to-increase-usb-sample-rate-in-windows-vista-7-a.html) lecz nic nie dało
macie może jakieś inne pomysły ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 2:44 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sposób który podałeś to chyba jedyny działający, pewnie coś zrobiłeś źle. Inny sposób to kupić mysz ze sterownikami w których ustawisz hz.
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zombie
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Sie 2005

PostWysłany: Sro Maj 09, 2012 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem to samo na mx518.ale problem rozwiazalem.po prostu hz myszki zmieniło na 500(tyle chciałem) ale pokazywalo dalej 250 (standard mx518 na 7).zmiane odczulem podczas gry.a szczegolnie w smoku na tuscanie.zalecam tobie ustawic 500 nie 1000.bo odczujesz bardziej spadek z 1000 niz majac stale 500.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury