www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA/INNE] Lagi, ściny, spowolnienie łącza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iceman_n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2008

PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 4:48 pm    Temat postu: [GRA/INNE] Lagi, ściny, spowolnienie łącza Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu (ok 2 tygodni) mam pare problemów z moim łączem (NETIA 1mb na liniach TPSA - świętokrzyskie). 3 miesiące temu zainstalowałem program cfosspeed i ogólnie zastosowałem się do poradnika na tweakers.thi.pl Na początku zauważyłem że filmy stream (np. yt, ale nie tylko) pobierają mi się straasznie wolno (film 50 sekundowy ok 2min). Ale raczej mi to nie przeszkadzalo, a kanter, strony i download działały dobrze. Jednak od dwóch dni gdy gram na jakimkolwiek serwerze (oczywiście online) to co jakies 2-3 minuty mam kilkunasto sekundową zwieche, ping skacze do 500, a na vt do 8-10k, jeśli próbuje wtedy uruchomić strone to musze czekać aż do "odwieszenia" sie neta, bo inaczej nie da się wejść nawet na google.
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale często grałem (obecnie już rzadziej, wiadomo dlaczego ;/) na niemieckim serwerze BOOMTOWN, gdzie mój ping wynosił ok. 60-68. Gdy teraz na niego wchodze mam ok 120-140(nie podczas ścin), na polskich serwerach ping jest w normie (30-40), ale też jakoś dziwnie mi się strzela. Czasami mam takie sytuacje że naboje powiedzmy w diglu juz sie skonczyly, więc teoretycznie nie moge juz nikogo zabic, ale gdy w tym momencie (podczas reloada) najade celownikiem na kogos to go trafiam/zabijam (rejty lanowe i wątpie żeby to była ich wina, bo od roku gram na jednym cfg w którym nic nie zmieniam, a przecież wcześniej było dobrze). Zaraz zeskanuje spybotem system chociaż nie wierze żeby to była wina wirusów. Druga sprawa, chciałbym sprawdzić jakoś w jaki sposób jest wykorzystywane łącze i jak przesyłane są pakiety, możecie polecić jakiś program?

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 4:48 pm    Temat postu:

Powrót do góry
agent07
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Gru 2008

PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi netia od 2 dni sie wali... net gubi pakiety, w cs loss 20+ i cl_flush~ co jakis czas, stronki sie wolno wczytuja
Jak sprawdzisz czy masz czystego kompa dzwon do nich - tylko nie daj sie splawic tanimi gadkami ze a to moze u pana cos, a moze virusy, a moze jakies programy...

start > uruchom > cmd (enter), wpisujesz: "ping onet.pl -t" i zostaw tak na minute-dwie (zatrzymujesz pingowanie ctrl+c)
Moj przykladowy wynik: Pakiety: Wysłane = 41, Odebrane = 32, Utracone = 9 (21% straty),
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KeslaW
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2006

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Netia to netia-na jednym kablu z Neostradą :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iceman_n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2008

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawa już się wyjaśniła, zadzwoniłem (swoją drogą żeby się tam dodzwonić to trzeba czekać z pół godziny) i miła pani poinformowała mnie że mieli jakąś WIELKĄ awarie w głównej centrali w wwie i przepinają teraz ludzi tam gdzie się da, a gdy wszystko wróci do normy zostane poinformowany SMSem :X
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury