www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Wszystko o telefonach i sieciach GSM vol.2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Huevos Grandes
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 16 Gru 2001
Klan: lamas paradajz

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

x3r0n - fajny telefon, bajerancki z wyglądu, ale osobiście wolałbym dołożyć stówę i wziąć Desire Z.

Penys - sprawdź na innej simce, z innych rzeczy to mi przychodzi do głowy zmiana softu lub serwis. Bo zakładam że APNa tworzysz przez menu kontekstowe i tak samo go zapisujesz?

kaziuuu - SGS2 albo Sensation, ze wskazaniem na SGS2 + pokrowiec. Mój po tygodniu cały tył na wysokości lampy miał pięknie matowy.
_________________
Spieszmy się kochać kobiety - tak szybko zostają mężatkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 6:30 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Penys
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2006

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Huevos Grandes napisał:


Penys - sprawdź na innej simce, z innych rzeczy to mi przychodzi do głowy zmiana softu lub serwis. Bo zakładam że APNa tworzysz przez menu kontekstowe i tak samo go zapisujesz?


Telefon mam od 2 dni, sieć i zasięg łapie, moge wykonywać połączenia i sms, ale neta za cholerę nie mogę ustawić (zapisać). Wszystkiego dokonuję przez menu kontekstowe: ustawienia/sieci zwykłe i bezprzewodowe/sieci komórkowe/punkty dostępowe i tutaj kończy się moja przygoda, lista jest pusta, a wpisując nową nie ma żadnej reakcji toteż nie mogę oprzeć się właściwie o nic.
_________________

Twój przyjaciel Penys - wielka pyta nadciąga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Huevos Grandes
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 16 Gru 2001
Klan: lamas paradajz

PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zresetuj telefon i zobacz co wtedy. Jak dalej dupa, to serwis i albo gwarancja, albo niezgodność towaru z umową. Lepiej to drugie - bardziej motywuje.
_________________
Spieszmy się kochać kobiety - tak szybko zostają mężatkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
N4zgul
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 10 Kwi 2005
Klan: ffa

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Huevos, jest jakas stronka która wyjaśnia dla laika jak wgrac roma androida 2,3 na x10 mini pro? Irytuje już mnie ilość miejsca na niej a jak wiadomo w 2.3 mozna wrzucac aplikacje na karte sd :)
_________________

CS.PL#1 195.42.112.111:27015 - Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Skype
h1p0p0t@N
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2007

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mysticmaN1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2008

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N4zgul napisał:
Huevos, jest jakas stronka która wyjaśnia dla laika jak wgrac roma androida 2,3 na x10 mini pro? Irytuje już mnie ilość miejsca na niej a jak wiadomo w 2.3 mozna wrzucac aplikacje na karte sd :)


Podziwiam ludzi, ze cos widza na tym marnym wyswietlaczu...

Oczy bola ? ;)
_________________
http://www.youtube.com/user/GoDeepAndFeelMusic

Najlepszy deep-tech house :) Feel it
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Phantomek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2005
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie nie wiecie może czy oferta play odnośnie telefonów po nowym roku będzie zmieniona bo niedługo kończy mi się umowa i chciałbym wybrać coś porządnego aktualnie zastanawiam się nad

Samsung Galaxy Ace S5830

lub

Samsung Galaxy S Plus przy wyższym abonamencie
_________________
http://www.esl.eu/pl/player/1367142/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pwrls
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2005

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up

W Playu jest teraz bardzo fajna oferta dedykowana Blackberry. Oferują najtańszy BIS w kraju, jeśli masz znajomych używających Blackberry, to naprawdę się opłaca. Blackberry Messenger jest genialny :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SK|SpawN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Lip 2008

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, chce sobie kupic smartfona i w zasadzie w gre wchodza:
1. Samsung Galaxy S II
2. HTC Sensation
3. HTC Desire HD
Co byscie polecili? Cena mniej wiecej taka sama, parametry podobne. Dzieki z gory
_________________
Abdi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stryder
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Paź 2002

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phantomek napisał:
panowie nie wiecie może czy oferta play odnośnie telefonów po nowym roku będzie zmieniona bo niedługo kończy mi się umowa i chciałbym wybrać coś porządnego aktualnie zastanawiam się nad

Samsung Galaxy Ace S5830

lub

Samsung Galaxy S Plus przy wyższym abonamencie


SGS+ masz większy wyświetlacz z wyższą rozdziałką i to na dodatek super amoled :) Aha no i procek 1,4GHz zamiast 800Mhz w Ace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mysticmaN1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2008

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SK|SpawN napisał:
Witam, chce sobie kupic smartfona i w zasadzie w gre wchodza:
1. Samsung Galaxy S II
2. HTC Sensation
3. HTC Desire HD
Co byscie polecili? Cena mniej wiecej taka sama, parametry podobne. Dzieki z gory


Samsung Galaxy S II nie ma nad czym sie zastanawiac :)
_________________
http://www.youtube.com/user/GoDeepAndFeelMusic

Najlepszy deep-tech house :) Feel it
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SK|SpawN
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Lip 2008

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za szybka odpowiedz.

Przy czym parametry Sensationa i SGS2 sa bardzo podobne (4,3", procesor, itp) - dlaczego wiec mowisz, ze bez zastanowenia SG>HTC?
_________________
Abdi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
x3r0n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2004
Klan: eudezet

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupilem sobie red bull mobile na karte i nie moge polaczyc sie z netem. Na wstepie przyszly 2 smsy, zajnstalowalem jakies tasm pakiety chyba do mms i do neta wlasnie. Telefon to samsung corby pro. Ma ktos dobra rade ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Huevos Grandes
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 16 Gru 2001
Klan: lamas paradajz

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N4zgul napisał:
Huevos, jest jakas stronka która wyjaśnia dla laika jak wgrac roma androida 2,3 na x10 mini pro? Irytuje już mnie ilość miejsca na niej a jak wiadomo w 2.3 mozna wrzucac aplikacje na karte sd :)

W miarę chyba prosto: http://drfugazi.eu.org/pl/android/cyanogen-froyo-dla-x10-mini-pro, ale sam nie robiłem :) z tego co wiem, to nie ma w pełni funkcjonalnego ROMa 2.3. Chyba że h1p0p0t@N coś więcej ma do dodania.

mysticmaN1 - dzięki za troskę, oczy nie bolą.

Phantomek - najwcześniej w drugiej połowie listopada będzie świąteczne promo, no i może znowu Nokia Days (bo trzeba ratować słupki Finom).

pwrls - plizzz.. co Wy wszyscy z tym BB? BB8520 który jest w rozsądnej cenie nie ma nic lepszego od Noki C3-00, Push to już nie jest jakieś wielkie wow :/

SK|SpawN - bo HTC jest droższy, pomimo wykonania na takim samym poziomie sprzętowym. Powtórzę to co Kaziowi: SGS2 albo Sensation, ze wskazaniem na SGS2 + pokrowiec. Mój po tygodniu cały tył na wysokości lampy miał pięknie matowy.

x3r0n - profil INTERNET, APN: INTERNET i wszystko powinno działać. Pamiętaj że aby mieć ten 1GB na start, to najpierw kod wbijasz potem doładowujesz za 10zł. Dorwę w łapki jakiegoś Samsunga to sprawdzę.
_________________
Spieszmy się kochać kobiety - tak szybko zostają mężatkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pwrls
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2005

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Huveos Grandes

Nic w BB nie jest "wow", ale jest po prostu darmowe, jeśli masz wykupiony BIS (10PLN). Mam sporo znajomych używających Blackberry i naprawdę Blackberry Messenger jest w takim wypadku sprawą fantastyczną. Poza tym masz nielimitowany dostęp do netu (za wyjątkiem oczywiście streamingu video) przez przeglądarkę BB, GPS, natywna aplikacja do FB też daje radę. No i BB są stosunkowo przy tym wszystkim tanie. I nie jest przebajerowane (nie ma wodotrysków w rodzaju animowanych menu ze świecącymi gwiazdkami itp.)

EDIT:
Poza tym to są bardzo bezpieczne telefony. Obsługują różne szyfrowania wiadomości itp. Jest także aplikacja Blackberry Protect pozwalająca przy kradzieży komórki ją zdalnie zablokować, tak że telefon nadaje się praktycznie do wyrzucenia. Nie siedzę praktycznie wcale w telefonach, więc nie wiem, czy konkurencja ma również takie "cuda", pewnie tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 69, 70, 71  Następny
Strona 63 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury