www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Zakaz podmian modeli i plików w ligach.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rickeln
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2007

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 11:06 pm    Temat postu: Zakaz podmian modeli i plików w ligach. Odpowiedz z cytatem

Witam.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się dlaczego w takich ligach jak ESL/GB/LC i innych - praktycznie wszystkich- w regulaminie widnieje wzmianka o zakazie podmian plików modeli noża, diod przy bombie, celowników, tekstur i innych podczas gry?

Rozumiem np, podmiankę tekstur, ktoś może mieć przezroczyste ściany itp, ale np taki model noża w lewej ręce lub po prostu inny nóż w jaki sposób ma to dać przewagę nad przeciwnikiem, tak samo tyczy się to innego celownika przy zoom lub inny kolor diody przy C4. Z modelami postaci to się zgodzę, widziałem już nieraz tzw. skin hacki, gdzie typ widział postacie w niebieskich bądź czerwonych kolorach z wystającymi kolcami przez ścianę, ale to na ss będzie ewidentnie złapane, mimo to daje przewagę w grze. Tak samo dlaczego zabronione są modele postaci, które mamy zaraz po instalacji cs'a, tzw. modele z condition zero. One są w jakiś sposób zbugowane, że nie można na nich grać w lidze? Ja osobiście mam podmienione niektóre pliki tj. model noża w lewej ręce, inny celownik przy zomm w awp, niebieska dioda w C4 i inne niebo na wszystkich mapach. Każdy zapyta po co to podmieniam, skoro to nie pomaga w grze. Otóż szczerze mówiąc z nożem w lewej ręce gram od zawsze (chyba w 1.5 tak było i tak mi zostało), inny kolor diody? Po prostu lubię niebieski kolor i ta czerwień już mnie się znudziła. Mam też inne niebo, takie bardziej zachmurzone, ładnie to wygląda i miło się z tym gra. Oceńcie sami.

http://pokazywarka.pl/7e8h1v/

Może jest ktoś na forum, kto układał regulamin dla którejś z polskich lig, bądź też osoba która mnie uświadomi dlaczego jest to zabronione, bo 'powiem' szczerze, że na starcie dyskwalifikuje mnie to z udziału w którejkolwiek z wymienionych lig z powodu podmian plików.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 11:06 pm    Temat postu:

Powrót do góry
kemoiz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 10 Cze 2004
Klan: PRGK

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo admini nie maja czasu na sprawdzanie czy czyjas podmianka tylko ladnie wyglada czy pomaga w grze.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Phantomek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2005
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podmiany są zabronione z tego względu aby środowisko gry było dla wszystkich identyczne
_________________
http://www.esl.eu/pl/player/1367142/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MACq94
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2010

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys na jakims jail-breaku spotkalem sie z modelem noza jako noge kopiaca przeciwnika i z tym latwo sie walilo hedy z kosy ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iceman_n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2008

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież tylko nóż w lewej ręce możesz mieć za pomocą komendy cl_lw albo cl_lc (nie pamietam), a co do innych podmianek to nie skomentuje, bo jak dla mnie to zabawa dla dwunastolatków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
$df
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2008
Klan: Nie gram już.

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak masz te komendy na "0" to masz też "niepożądane" efekty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xxx_xx_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2005

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceman_n napisał:
przecież tylko nóż w lewej ręce możesz mieć za pomocą komendy cl_lw albo cl_lc (nie pamietam), a co do innych podmianek to nie skomentuje, bo jak dla mnie to zabawa dla dwunastolatków


które też są zabronione.

nie moge znudzila ci sie czerwona dioda haha , to jak grasz esl to sie patrzysz na diode? :D ja uwazam, ze jezeli maja podmianki broni byc legalne, to postaci takze, bo wole strzelac do batmanow i supermenow zamiast tt i ct ;d i wtedy sobie mozna shakowane modele wgrac i koniec zabawy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weź pod uwagę to, że ktoś może sobie podmienić na Bóg wie jaki wielki model, który będzie wystawał przez każdą ścianę :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
rickeln
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2007

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxx_xx_ napisał:
nie moge znudzila ci sie czerwona dioda haha , to jak grasz esl to sie patrzysz na diode?


1. Tak znudziła mnie się czerwona dioda, co w tym śmiesznego?
2. Nie, nie patrzę bo nie gram ESL. Podczas gry owszem patrzę a Ty nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xxx_xx_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2005

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rickeln napisał:
xxx_xx_ napisał:
nie moge znudzila ci sie czerwona dioda haha , to jak grasz esl to sie patrzysz na diode?


1. Tak znudziła mnie się czerwona dioda, co w tym śmiesznego?
2. Nie, nie patrzę bo nie gram ESL. Podczas gry owszem patrzę a Ty nie?


AD.1 to w domu kupujesz papier z truskawkami bo biały gładki sie znudzil? :D
AD.2 to po co taki temat skoro nie grasz ESL, koniec tematu i tyle.Nie patrzę, bo jest dużo innych rzeczy na których trzeba się skupic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napinkę przenieście na PW.
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury