www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Czechy Legalizacja - Dobry Pomysł?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rebelio
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2008

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DEZETiKAJOTAKAHOOY napisał:
kaziu tak mi dzwignales cisnienie twoim postem


DEZETiKAJOTAKAHOOY napisał:
a nawet cisnienia nie mam



a tak serio,

bo nie kazdy ma tak ze jak cos postanowi to mu wychodzi, Ty akurat sie nie uzalezniles i dobrze,
zreszta jak ktos juz ma jakies choroby i jara to mu sie czesciej to objawia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 6:21 pm    Temat postu:

Powrót do góry
xxx_xx_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lip 2005

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziołem nie da się uzależnic, to jest fakt, ale da się sobie wmawiac, że fifa daje zapomniec o problemach i wtedy masz uzależnienie psychiczne, co prawda mało kto w nie wpada. Uzależnienie to choroba psychiczna, a nie stan który masz bo tak.

@ $df

w ogóle wiesz co to jest flashback?Jest to stan jak po zażyciu draga nie zażywając go w danym momencie poprzez skumulowanie się go w organiźmie i takie stany po THC są jak nagłe napady śmiechu i inne schizy i zwiechy typu patrzenie się 5 minut w jeden punkt. Nie każdy to ma, ale są tacy ludzie, co mają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@DEZETiKAJOTAKAHOOY, żal mi dupe ściska, że niektórzy tak bronią marihuany ; X Nic do tego narkotyku nie mam, chcecie palić palcie, ale nie mów, że mówię bzdury, bo jest to szkodliwe dla organizmu tak jak papierosy, a nawet bardziej. Najprostszy przykład: palisz bez filtra i każdy syf który można przez owy filtr zatrzymać przedostaje się do ciebie i szkodzi Tobie, a także tym których spłodzisz. A tak poza tym, rozumiem, że bzdurą którą napisałem jest link na temat mitów i faktów o marihuanie ? thc nie uzależnia fizycznie i nie czujesz głodu itd. po tym narkotyku, ale uzależnia ona psychicznie.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DEZETiKAJOTAKAHOOY
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2009

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No glownie chodzilo mi o te smieszne linki :D. Tak jak mowisz fizycznie nie uzaleznia, a psychika to juz problem kazdego poszczegolnego czlowieka, tego jak postrzega rzeczy, jak odbiera swiat etc itd itp. Generalnie z siuwaxem jest jak z wszystkim, nie dla polmozgow. Niestety polmozgi to 80 % spoleczenstwa (prosze nie pytac mnie o dowod w postaci jakichs badan co do tych procentow, to moje osobiste odczucie :p). Fakt faktem boli to, ze jak cie lapna u nas z najmniejsza iloscia jestes na rowni traktowany z bombowcem i palanci chetnie takimi delikwentami lubia pomiatac i uzywac przemocy po to aby uzyskac info co do dila itd, dlatego powinni zalegalizowac zielonke. O reszcze gowna sie nie wypowiadam bo nigdy nie probowalem i nie mam zamiaru ryc sobie beretu. Chociaz grzybala bym sprawdzil :D pozdrowki chlopacy bez spinaczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
$df
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2008
Klan: Nie gram już.

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxx_xx_ napisał:

@ $df
w ogóle wiesz co to jest flashback?Jest to stan jak po zażyciu draga nie zażywając go w danym momencie poprzez skumulowanie się go w organiźmie i takie stany po THC są jak nagłe napady śmiechu i inne schizy i zwiechy typu patrzenie się 5 minut w jeden punkt. Nie każdy to ma, ale są tacy ludzie, co mają.


Ani ja, ani żaden z moich ziomków nie miewa takich stanów^^, więc wydaje mi się to conajmniej śmieszne :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lenekk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2007
Klan: TVP1 17:30 poniedziałek-piątek

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy moi kumple którzy długo i często palą trawę mają nieźle spaczoną psychikę. Rozmawiając z nimi ma się wrazenie jakbym rozmawiał z kimś nieobecnym, człowiek taki bez trawy nie potrafi się smiać z prostych rzeczy. Przykre.
Ogółem sam lubię zapalić od czasu do czasu, uwazam że to relaksujące, i nie mam nic przeciwko legalizacji, chociaz zdaję sobię sprawę że to szkodliwe.
_________________
Wysyłam zaproszenia na lockerz.com! informacje na PW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
naze
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Wrz 2005

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listonosz:
http://www.erowid.org/plants/cannabis/cannabis_health.shtml
http://www.erowid.org/chemicals/alcohol/alcohol_health.shtml

i umrzyj ze swoimi stronami z google'a i z badaniami z przed stu lat.
(mam nadzieje, ze Twoj nieskalany narkotykami mozg dobrze ogarnia angielski.)

Nie mowie, ze roznego rodzaju uzywki nie sa szkodliwe - sa, znajdziesz potwierdzenie niektorych aspektow szkodliwosci na ww. stronach, a takze obalenie kilku mitow ("Heavy Marijuana Use Doesn't Damage Brain, Jul 1 2003, WebMD", "Marijuana less harmful to lungs than cigarettes -- Medical Post, Gagnon L, Sep 1994").
Najbardziej irytujace z tego wszystkiego jest to, ze pospolici uzytkownicy alkoholu/tytoniu staja murem za nielegalizacja, co jest je#@$a hipokryzja.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieumieć angielski

Nie jestem pospolitym i nie jestem za nie legalizacją, ale fakty to fakty, jest to szkodliwe, a w każdym linku sporo prawdy jest.

Co miało znaczyć umrzyj, źle mi życzysz ? Powiedz to w twarz, a nie przez kabel ; o
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
$df
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2008
Klan: Nie gram już.

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie najgorsze jest jak ludzie odnoszą się do tego jak, np Anslinger swego czasu nieznając się na rzeczy. ehh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby każdy robił coś z umiarem, to nawet palenie papierosów jest zdrowe, tylko , że każdy wmawia sobie nałogi lub za bardzo lubi "dobrą zabawę z używką"
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CSI_LV
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lenekk napisał:
Niektórzy moi kumple którzy długo i często palą trawę mają nieźle spaczoną psychikę. Rozmawiając z nimi ma się wrazenie jakbym rozmawiał z kimś nieobecnym, człowiek taki bez trawy nie potrafi się smiać z prostych rzeczy. Przykre.
Ogółem sam lubię zapalić od czasu do czasu, uwazam że to relaksujące, i nie mam nic przeciwko legalizacji, chociaz zdaję sobię sprawę że to szkodliwe.



i dokladnie to samo chcialem napisac.
_________________
zbanowany za napisy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
the Game.
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem co wy za ziomów macie, u mnie palą po parę razy dziennie i choć ja już nie palę (nie biorę pod uwagi motywów raz na ruski rok) to i tak mamy tą samą bekę i z każdym mogę normalnie pogadać, i nie palą po codziennie od wczoraj tylko już licząc w latach można.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DEZETiKAJOTAKAHOOY
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2009

PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 2:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o dokladnie to samo moglbym napisac :D, sek w tym, ze zdarzy sie czasem taki egzemplarz co wstaje rano i nie wie czego mu potrzeba to wmawia sobie cisnienie na wszystko, a przeciez rano to sie trzeba porzadnie wysrac :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klux
Moderator
Moderator


Dołączył: 27 Paź 2003

PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat ma po czesci racje - widzialem paru ludzi palących regularnie ziolo i faktycznie kilku z nich zachowywalo sie conajmniej dziwnie, wlasnie tka jakby byli nieobecni, lapali jakieś zawiechy, ciezko zlapac wspolny jezyk, mimo ze kiedys byli normalni.

nie rozumiem, chcecie nam wmowic ze THC nie jest szkodliwe, albo licytowac co bardziej szkodzi, trawa czy alkohol? to nie ma sensu. jak ktoś pije lampke wina dziennie, to jest nawet zdrowe, podobnie, jesli ktos zapali sobie raz na jakis czas skreta dla rozluznienia to nie jest zla rzecza. w koncu to jego sprawa.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
horrorcore
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2010

PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klux napisał:
akurat ma po czesci racje - widzialem paru ludzi palących regularnie ziolo i faktycznie kilku z nich zachowywalo sie conajmniej dziwnie, wlasnie tka jakby byli nieobecni, lapali jakieś zawiechy, ciezko zlapac wspolny jezyk, mimo ze kiedys byli normalni.

nie rozumiem, chcecie nam wmowic ze THC nie jest szkodliwe, albo licytowac co bardziej szkodzi, trawa czy alkohol? to nie ma sensu. jak ktoś pije lampke wina dziennie, to jest nawet zdrowe, podobnie, jesli ktos zapali sobie raz na jakis czas skreta dla rozluznienia to nie jest zla rzecza. w koncu to jego sprawa.


W pełni się zgadzam, mój kolega który "nałogowo" palił szuwaks przez 3 lata, przestał, później okazyjnie chciał sobie zapalić, zapalił i wylądował w psychiatryku na ponad miesiąc, 3 dni po grubym paleniu nie szło z nim rozmawiać, miał halucynacje.. Ja z kumplem sobie rozmawiam, a on znikąd zaczyna rozmawiać o chińskich długopisach ... Moim zdaniem zioło jest nie dla każdego, w tym momencie, każdy kiedy chce w Polsce na zwykłym osiedlu może sobie zapalić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury