www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
zBoty + amxx

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kedor
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Lis 2008

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 11:54 pm    Temat postu: zBoty + amxx Odpowiedz z cytatem

Witam. W genialnym temacie KhazarOne'a (dziękuję za to, bardzo mi pomogło) łatwo znaleźć taki o to komunikat:
KhazarOne napisał:
UWAGA!!! ZBOTy nie działają poprawnie z AMXX w wersji 1.80!!!


Moje pytanie brzmi czy ktoś byłby tak miły aby aby wrzucić na jakiś server swój folder CStrike (i cokolwiek jeszcze potrzebne do uruchomienia amxx+zbot) z działającymi jednocześnie zBotami i AMXX? Nie musi być to jakiś najnowszy amxx ale też nie jakieś muzeum :)
Oczywiście jeśli da się pogodzić zBoty i amxx przy jakiejkolwiek wersji:p

PS. Chcę używać tych botów na HLDS tak więc nie mam pewności czy z Listen Servera też może być ale po wstępnych oględzinach folderów chyba tak :D

EDIT1: Chcę oczywiście poinformować, że już troszkę walczę z tymi botami i jak na razie nic mi nie wyszło, działa albo amxx albo zBoty, a bardzo zależy mi na tych botach.

EDIT2: Albo chociaż jakiś poradnik, co najpierw zainstalować (zBoT czy AMXX), itp z linkami do all, bo takie zbieranie różnych info z różnych for to więcej zamętu wprowadza niż pomaga :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 11:54 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Jaason
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego nie spróbujesz zainstalować podbotów?

co do zbotów to znalazłem tylko coś takiego. niestety nie sprawdzone, ale zdaje się, że to pod windowsa tylko i pod listen server...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rób tak jak tu i tyle: http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=77979

1. Ściągasz AMXX w wersji np 1.76d (jakoś tak to szło)
2. Instalujesz ściągniętego AMXX do twojego HLDS
3. Ściągasz ZBOTy
4. Wrzucasz ZBOTy do twojego HLDS tak jak jest to opisane w temacie co wyżej podałem
5. Jak zrobisz to na podstawie tego poradnika, no nie ma siły musi działać!

Gdy go pisałem, po kolei robiłem te etapy, u mnie działa bez żadnych problemów. A poza tym dokładniej opisz co Ci nie działa (po instalacji botów HLDS nie odpala czy odpala, ale nie można botów dodać?)

Boty dodajesz przez RCON!
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kedor
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Lis 2008

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję, boty działają i amxx też, do zamknięcia :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury