www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Promocja TP

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Snake125
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2004

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 11:38 am    Temat postu: Promocja TP Odpowiedz z cytatem

Witam,
nie dalej jak jakieś 2 tygodnie temu, dostałem telefon rzekomo od Telekomunikacji Polskiej. Pani, która się ładnie przedstawiła, opisała mi szczegółowo promocję którą miała do zaoferowania (chodzi o neostrada livebox z telewizją satelitarną). Co więcej, posiadała bardzo dużo informacji o mnie, także wszystko wydaje się w miarę normalne. Zgodziłem się na promocję, z tego co mówiła do 2 tygodni (czyli termin wypadł w piątek 21.XI) miał zgłosić się do mnie kurier z całym sprzętem i nową umową. Przy rozmowie telefonicznej, prosiła mnie o poufne dane, które oczywiście podałem (numer starej umowy tp, nr ewidencyjny na właściciela umowy itp.). Wszystko było by ok, gdyby ten kurier w piątek się u mnie zjawił - niestety go nie było, telefonu z tp również nie dostałem, iż mogła wystąpić taka sytuacja.
Na dzień dzisiejszy już sam nie wiem, czy nie podałem poufnych danych jakimś naciągaczom, ale z drugiej strony wiem że tp praktykuje takie sposoby reklamowania promocji - i co więcej, które można realizować przez telefon. Co o tym myślicie, może być wałek?
_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 11:38 am    Temat postu:

Powrót do góry
Pagi
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwoń do nich i się zapytaj..... To jedyna słuszna odpowiedź.
_________________
tymozyna napisał:
nie warto jest sie odwracac od czegos co sie lubi, a warto walczyc o to!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CSI_LV
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2007

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walka nie bedzie.... ja z nimi dosc czesto zaltwiam sprawy przez tel, musze Ci tylko powiedziec ze oni tam niezly burdel maja wiec mozesz jeszcze poczekac na tego kuriera. W tamtym roku dzownili do mnie z 5 razy czy chce przedluzyc umowe, jak ja mialem ja przedluzona od 2 miesiecy :d
_________________
zbanowany za napisy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Snake125
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2004

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tak zrobie, tylko że oni nic nigdy nie wiedzą, wiem z doświadczenia kiedy miałem problemy z neo... Tak czy siak byłem z babką umówiony na konkretny termin, mieli przyjechać w piątek popołudniu, nie przyjechali, nie zadzwonili, nie wiadomo co.
Dzięki za odpowiedzi
_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neo to szit. Maja tam burdel jakich malo ;X Najlepiej zadzwon do nich ale tam taka ciemnota panuje ze pewnie predko nie uzyskasz odpowiedzi :|
Powodzenia
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury