www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Po co gramy w cs'a ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pagi
Moderator
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt lepiej do 30tki grac w cs'a i nie wychodzic z domu, niz zaprzyjaznic sie z ludzmi ktorych znasz od 15 lat, a ktorych notabene poznales przy piwie. Przepraszam moj błąd....
_________________
tymozyna napisał:
nie warto jest sie odwracac od czegos co sie lubi, a warto walczyc o to!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 3:15 pm    Temat postu:

Powrót do góry
viragolo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Paź 2008
Klan: brak

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ucieka ? wlasnie sie toczy ! cos sie dzieje, stajesz sie w czyms z dnia na dzien lepszy.... na 100% zycie ucieka w barze.

Trzeba do czegos dazyc, miec jakis cel ( czy cs to dobry cel ? to sprawa gustu ). Uwazam, ze Neo czy Taz bardziej kozystaja z zycia niz Ty w barze.

Oczywiscie nie wolno popadac w skrajnosc, ja gram w cs i wychodze z domu na pofco. Ale siadajac przed kompem czuje ze jestem w czyms dobry poza chlaniem, mam kumpli i tu i tam, lecz cs bardziej mnie cieszy. Po 167843 imrezach chlanie powoli sie nudzi....

Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaziuuu
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Cze 2007

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viragolo napisał:
ucieka ? wlasnie sie toczy ! cos sie dzieje, stajesz sie w czyms z dnia na dzien lepszy.... na 100% zycie ucieka w barze.

Trzeba do czegos dazyc, miec jakis cel ( czy cs to dobry cel ? to sprawa gustu ). Uwazam, ze Neo czy Taz bardziej kozystaja z zycia niz Ty w barze.

Pozdro


Każdy robi to co lubi, na dodatek założę się się że dla znanych graczy te ciągłe wyjazdy na zagraniczne lany jest meczące i chętnie by sobie z kumplami w barze na piwku spokojnie usiedli :)
_________________
"kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem
tak świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Kazik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stork
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 09 Kwi 2005

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale można dążyć do jakiegoś celu i połączyć to z imprezowaniem, chyba każdy z wypowiadających się tu, że woli wyjść na piwo niż grać spara ma jakieś cele. I może je połączyć z imprezowaniem. Poza tym nie wiem jak cs może być celem, przecież to jest tylko gra i nie będziesz w to grał do końca życia utrzymując rodzinę nawet jak będziesz taki pro jak mym.
viragolo napisał:


Trzeba do czegos dazyc, miec jakis cel ( czy cs to dobry cel ? to sprawa gustu ). Uwazam, ze Neo czy Taz bardziej kozystaja z zycia niz Ty w barze.

Tylko z tych co teraz grają jak pojebani żeby być jak neo może 0,5% się wybije i zacznie na tym zarabiać, obudzą się nagle bez sukcesów w cs i bez przyjaciół w życiu.
viragolo napisał:

Po 167843 imrezach chlanie powoli sie nudzi....

Nie trzeba na imprezach chlać, chodzi głównie o poznawanie nowych ludzi i wspólną zabawę której nie dostarcza cs, choćbyś nie wiem jak długo znał ludzi z którymi grasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viragolo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Paź 2008
Klan: brak

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się z Wami poprostu nie zgadzam. Mam wielu przyjaciół, więcej mi nie trzeba, i czuję, że troszkę się zmarnowałem na ciągłych imprezkach.

Nie chcę utrzymywać rodziny z cs, praca to praca, a życie to życie. Praca nigdy nie będzie moim zyciem, zarabiam bo muszę a później idę robić to co lubię, czyli grać w cs.

Fakt, że cs to tylko gra, wiele zainteresowań można nazwać "tylko zabawą", ale to nie jest tylko zabawa, nasze zainteresowania to nasze życie. Ciekawiej jest skakać na bmx, pływać na desce czy grać w cs niż całe życie nie robić nic i nudzić się po pracy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaziuuu
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Cze 2007

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viragolo napisał:
Ja się z Wami poprostu nie zgadzam. Mam wielu przyjaciół, więcej mi nie trzeba, i czuję, że troszkę się zmarnowałem na ciągłych imprezkach.

Nie chcę utrzymywać rodziny z cs, praca to praca, a życie to życie. Praca nigdy nie będzie moim zyciem, zarabiam bo muszę a później idę robić to co lubię, czyli grać w cs.

Fakt, że cs to tylko gra, wiele zainteresowań można nazwać "tylko zabawą", ale to nie jest tylko zabawa, nasze zainteresowania to nasze życie. Ciekawiej jest skakać na bmx, pływać na desce czy grać w cs niż całe życie nie robić nic i nudzić się po pracy....


Moim zdaniem trzeba mieć taką prace, aby się ją lubiało bo w przeciwnym przypadku praca tylko i wyłącznie męczy. Zgadzam się ze storkeim, że cs to mało przyszłościowe zajęcie bo tak na prawdę jaki procent graczy jest w stanie z tego utrzymać.
_________________
"kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem
tak świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Kazik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viragolo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Paź 2008
Klan: brak

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje zainteresowania, Twoje życie jest ważniejsze niż to z czego będziesz się utrzymywał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaziuuu
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Cze 2007

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viragolo napisał:
Twoje zainteresowania, Twoje życie jest ważniejsze niż to z czego będziesz się utrzymywał


Jak będziesz się sam utrzymywał zrozumiesz ;)
_________________
"kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem
tak świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Kazik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viragolo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Paź 2008
Klan: brak

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Ty zrozumiesz, utrzymuję się sam od kilkunastu lat. Niestety mały ulamek ludzi ma pracę którą kochają, cała reszta ma zycie po pracy ( albo nie ma życia i oglada zycie innych w serialach )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile masz lat ;>?
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
viragolo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Paź 2008
Klan: brak

PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

29
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viragolo napisał:
to nie jest tylko zabawa, nasze zainteresowania to nasze życie. Ciekawiej jest skakać na bmx, pływać na desce czy grać w cs niż całe życie nie robić nic i nudzić się po pracy....


Wiesz, nie porownywealbym tutaj zajawek do cs'a..
Smieszny jestes mowiac, ze ludzie, ktorzy poswiecaja zycie dla bmx'a, sa na rowni z tymi, ktorzy cale zycie napie*&* w kantera by byc jak neon..

Jesli masz te 29 lat, to pozdrawiam tam system wartosci.
pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w cs'a pewnie z 10 lat grasz, co?;>
w sumie jak chce kolo grac niech gra, znajomy ma 33 lata i gra w pilke w A-Klasie i git jest.
Tylko mam wrazanie ze Ty chlopak masz 15 lat a nie 29;] i dlatego tak bardzo bronisz kantera, bo chcesz byc jak PATYSON.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
doteM[A]
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Sty 2007

PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viragolo napisał:
A może Ty zrozumiesz, utrzymuję się sam od kilkunastu lat. Niestety mały ulamek ludzi ma pracę którą kochają, cała reszta ma zycie po pracy ( albo nie ma życia i oglada zycie innych w serialach )


No fajnie , pracujesz itp ... Praca jak praca albo się lubi albo nie ok ... ale jak czytam Twoje posty to aż nie chce mi się wierzyć że masz 29 lat ... 1/10000 osób się wybije na scenę Cs-a ... mówisz że wolisz pograć w csa aby do czegoś dojść ... no ok Twój wybór ... nie chcesz chodzić na imprezki czy tam piwko ... ok Twój wybór ... ale nie wmawiaj mi że CS > życie ... bo tak należy wywnioskować z Twoich postów ... Ja tam wole gdzieś wyjść ... mieć wspomnienia jakieś niż siedzieć i grać w grę ... a za 10 lat przyjdzie mi myśl do głowy ..." Nie mam fajnych wspomnień bo zamulałem się nad jakaś grą z której i tak nic nie mam" "Co ja opowiem dzieciom?" ... no bo sory ale jakoś nie wierze żebyś się wybił ... i zdominował ojro scenę ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
viragolo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Paź 2008
Klan: brak

PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ nie chodzi o to by podbić scenę cs, nie trzeba mieć aż takich ambicji. Rozrywka to również ważna część naszego życia.

Znajdujesz fajną pracę, pracujesz i pracujesz, po jakimś czasie bardziej ona nudzi niż bawi. Wracasz z pracy i idziesz na piwco z kumplami. Po pewnym czasie to również troszkę zaczyna nudzić. Wtedy zaczynasz wyszukiwać ciekawsze zajęcia ze znajomymi. Ja to odnalazłem we wspólnym podróżowaniu motocyklami.

Przychodzi zima, moturem nie pośmigam, kocham jeszcze łowić rybki, ale w zimie również nie da się codziennie. Nie chcę spędzić zimy przed TV więc siadam do kompa. Nie potrafię siedzieć i nic nie robić lub chlać i palić codziennie. Komputer to bardzo ważna część mojego życia, mam wspomnienia z nim związane i wielu znajomych poznanych na wspólnym graniu. CS to najtrudniejsza gra FPP w jaką grałem i dlatego właśnie ją wybieram najczęściej gdy siadam do kompa.

CS to oczywiście nie jest całe moje życie, ale bardzo fajna jego część i z pewnością nie tracę życia grając w cs.

Napisałem tu tylko dlatego, iż nie macie racji śmiejąc się z dzieciaków grających w cs, nie namawiajcie ich na chlanie z kumplami całe życie. W dzisiejszch czasach czasem lepiej dla nich jak troszkę posiedzą w domu, przynajmniej nie wracają codziennie naćpani.

Pozdro

( PS. oczywiście, że są osoby nie potrzebujące rozrywki w takiej formie, większość z nas nie jest całkowicie dowartościowana i znajduje rozrywkę tylko w towarzystwie, większość woli filmy niż gry. Ale to nie znaczy, że osoby uwielbiające swoje gry tylko dla zabawy nie dla osiągnięć nie mają racji :-) jeśli im z tym dobrze do nic Ci do tego :-) hhi )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 7 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury