www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Serwery CHNP - Chlopaki nie placza
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szary1431
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Lut 2008

PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 4:59 pm    Temat postu: Serwery CHNP - Chlopaki nie placza Odpowiedz z cytatem

Witam chciałbym was zaprosić na serwery CHNP :)

Serwer 1 - Jest to serwer FFA, aktualnie zajmuje 4 pozycję na scenie Condition Zero

1 # Chlopaki nie placza [CHNP #1] @ GamesNet.pl - 193.33.34.23:27030




Serwer 2 - Jest to serwer FFA z zainstalowanym modem BF2 spolszczony itd...., aktualnie zajmuję 1 pozycję na scenie Condition Zero

2 #Chlopaki nie placza [CHNP #2] @ GamesNet.pl - 193.33.34.23:27032



Serwer 3 - Jest to serwer FFA, serwer dopiero rozkręcający się. Jeżeli nie przyjmie się na scenie zostanie wyłączony.

Oczywiście wszystkie serwery, są serwerami steamowymi :)

Serdecznie zapraszamy zarówno na serwery CHNP jak i na
Forum serwerów - www.chnpcz.pl
Psychostatsy serwera CHNP 1 - http://psychostats.chnpcz.pl
Psychostatsy serwera CHNP 2 - http://psychostats.chnpcz.pl
Psychostatsy serwerów CHNP 1 i CHNP 2 - http://psychostats.chnpcz.pl
amx_bans - http://chnpcz.pl/amxbans/


Ostatnio zmieniony przez Szary1431 dnia Sob Sie 23, 2008 1:14 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 4:59 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co wklejasz serwery CW z haslem? I po co serwery 1.6 w dziale CZ? Zrob z tym porzadek i zostaw to co potrzeba.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szary1431
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Lut 2008

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już robię porządek miałem gotowca to tylko wkleiłem nie chciało mi się przerabiać, ale już to robię :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jlaudio
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Lip 2005

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 8:56 am    Temat postu: chnp Odpowiedz z cytatem

Tragiczne servery pod wzgledem dostawania banów to są rekordzisci pod tym względem bany prawie za darmo nawet za dyskuje z innym graczem wystarczy wejsc i poczytac ich forum.Kiedys te servery były pełne nie można było dostac sie na serva a oni tak rozdają bany iż jeden server stoi non stop w polowie zapełniony i niema kto grac poprostu z banami przesadzaja jak zaden inny server takie są moje spostrzeżenia nie każdy musi sie z nimi zgadzac.( admini czas ograniczyc bany bo bedziecie sami grali niedlugo na servie).pozd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hg.Pr0 ShifT
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Lis 2004
Klan: IntellyEye

PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 3:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prośbę Graczy i czytane posty postanowilismy nagrywac demka i ogladac co sie dzienie na serwerach CHNP i Universal Soldiers. Ale mowa tu o CHNP:

To prawda Bany za to, że zwróciło się uwage Adminowi.
Lub:
Gracz zamiast dostać upomnienie za przeklinanie czy też niestosowny nick to dostaje odrazu bana na nie określony czas czy też na miesiąc.(Przecież każdy ma prawo czasem być wybuchnąć (Admin może zawsze?! dlaczego ?.....)
Weźmy Demko Świetnego Gracza np: `zejtoN
to jeden z byłych dawnych liderów polskiego esportu.
Rzucił 1.6 po 8latach i przerzucił się na czero.

Admini CHNP: Dostał Bana za to, że przeklnoł a druga sprawa widziana przez spectarora to dostał Bana na stałe za to, że dobrze gra.
powinniście usunąć Bany na każdym serwie za przeklinanie i od nowa wprowadzić zasade (1 Upomnienie [Od tego są Admini by się opiekować serwerem. My osobiście uważamy iż Admini chcą zbanowac wszystkich dobrych graczy po to by mieć lepsze staty [żałosne ale prawdziwe - dgL na własne oczy widziałem jak później poleciał tekst - no i teraz medale sa moje haha!])

Obserwacja w ciągu 2 godzin gry (4 Bany - powód ("kur..." - "ja pie.. no znowu mnie zaje.. ten sam gosciu...") napisane w nerwach, za co oczywiscie gracze nie mogli nawet przeprosic bo nie zdązyli)

Pozdrawiamy dgL & ahL
Hed Admini Chnp - Mocna kawa i unban, bo jak tak będziecie postępować to graczy wam zabraknie :).

¤ Server Testing Group 2008¤
_________________
Kara musi byc !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Husarz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie polecam, a w szczególności chnp 1, tam w przeciągu 1 rundy potrafią wlepić ok 20 kicków, a jak komuś coś nie pasuje to ban :D. Ja rozumiem, gdy ktoś dostaje kick za nie przestrzeganie zasad. Ok. Ale dzisiaj spotkałem się z admem co ma chyba kompleks Boga, i to mnie utwierdziło w przekonaniu że tam daje się od razu karę w postaci bana lub kicka nie tylko za łamanie regulaminu ale i przez własne widzie misię admów. Na myśli mam tutaj wpsaniałego pana Astarotha. Który wlepił mi kicka za to, że skomentowałem ostatnią akcję tero w taki sposób" brawo, biegajcie za fragami to na pewno wygramy, fragi fragi i tylko fragi". Później kiedy wszedłem aby to wyjaśnić, potwierdził że kick za marudzenie. Odparłem mu na to, że to że jak mu nie pasuje to niech sobie da muta jejku, to nie łamie regulaminu O.o. Odparł wspaniałomyślnie podkreślając tutaj swoją nieograniczoną władzę że jak mi nie pasuje jego zachowanie to mam wyjść....ok poszedłem. heh I jak się z takimi niby dorosłymi w duszy dzieciakami użerać ?. Bawi się admem jakby to była zabawka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SpYchAcZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2003

PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to i ja sie wypowiem

Bany sa za darmoszke np. ktos gra lepiej od Yossariana (H@ serwera) to ma gwarantowanego BANA. Nawet dem nie oceniaja/nie nagrywaja oni sa tak swietni ze widzac jak ktos gra w 100% stwierdzaja czita :D

Pozdro tam.

ps. pocwiczcie ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Skype
Szary1431
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Lut 2008

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Srogie zasady panują na serwerze to racja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
abd al aziz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Paź 2007

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

free bans nie polecam tych serwow nikomu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Deep_7
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 20 Wrz 2008

PostWysłany: Pią Wrz 26, 2008 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwer jest okej, a z tymi banami przesadzacie :)

Edit.

Dobra, jednak mieliscie racje. Dostałem 2'dniowego bana za niby celowe TA/TK. Żałosny serwer, nie polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
XxX*
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Maj 2005

PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh znalazlem haslo:) nigdy tu nie pisalem:(
i moze dobrze!1 ale server jak on ma?...chnp ma jednego super admina!!! czytalem wyzej ze jest to server ffa!!? a on wprowadza jakies swoje zasady! co to jest ban za"" stats"" lub nie wykonywanie polecen admina??? ja nie wiem gram 8 lat jeszcze z takim przypadkiem sie nie spotkalem???"stats" to chyba jak by byl to server tp?,tak mysle ale plecenia admina??????????? co to cw?? jestes moj cl??

ps luknij jak sam statsisz!!!! |:<
_________________
:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FisU
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Paź 2006

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj grałem na serwerze chpn # 1 ;) i nie miło sie to dla mnie skonczyło , mianowicie gram w 1.6 ale dla urozmaicenia odpaliłem sobie CZ no wiec znalazłem serwer widziałem ze luda tam gra wiec nawet czekałem na wejscie chyba z 15 minut :D , po rozegraniu mapy de_dust2 skonczyłem ze statami 30: 7 i zrobiłem to w 8 rund ? no nie wazne ile miałem w ile czasu bo dla mnie sie to nie liczy , no ale adminowi juz na mapie de_cabble sie nie podobało ze gram w CT przeniosl mnie do T , na wejściu 3 dostało bańki no i na do widzenia odczytałem okno "Zostałes zbanowany ze nie dopuszczalne programy ( WH ). Dobrze bana dali na 4 tyg ;) , tylko jak jakis Admin z chnp to czyta to powiem tak "Nigdy nie grałem i nie zagram z dopalaczami"
Ale to jeszcze nic , chcąc wyjaśnić sprawę odnalazłem forum tych serwerów no i sie rejestruje na takim samym nicku jaki miałem w grze a miałem "fab" no i myślałem ze napisze prośbę o od banowanie mnie za posadzenie mnie o haxy no ale co zrobił admin ? usunął mnie z forum gdzie nawet nie napisałem żadnego tematu. Ja wiem chłopcy ze najlepiej zbanowac i usunąć i nie dając do słowa graczowi który jest lepszy od Admina, czy tam Head Admina, no ale mam nadzieje ze dacie mi szanse w końcu wejsc na forum wasze i wyjaśnić sytuacje. Jakieś demko pokarzcie czy coś?. Wiem ze było HLTV. Tyle odemnie pozdr. Serwer oceniam 9/10 fajna atmosfera zero krzyku tylko Admin jeden przegiął ale mu to wybaczę.
_________________
Ja Ci pożyczyłem siano a Ty mi nie chcesz dać fajki ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
viragolo
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Paź 2008
Klan: brak

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

próbowałem grać na tych serwerach, lagi max a do tego sami egoisci, NIE POLEcAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bl4nt
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 05 Kwi 2007

PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usuncie temat z tymi serwerami CHNP tam moze jak sie powypier**** tamtych adminow to mozna bylo by grac a tak za napisanie przezemnie do admina umisz pisac dostalem bana na 7 dni <lol2> jeszcze wczesniej mnie przeniosl z tero do ct w trakcie rundy w sumie na samym poczatku rundy... po dostaniu bana zanim mnie wywalilo napisalem mu spie...... i ban perm

pozdro dla tego ped&^%$
_________________
GKS Jastrzębie !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XxX*
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Maj 2005

PostWysłany: Sob Gru 06, 2008 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasz super admin ma tu konto banuje za zle wypowiedzie thz yosssi deklu
ps mysallem franko ze noramlny jestes a ty mu anal robisz!!!
smialo wchdzi!!!

n iks
_________________
:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury