www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
FRB =-ReLoAdEd-= PL
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 6:50 am    Temat postu: FRB =-ReLoAdEd-= PL Odpowiedz z cytatem

To nowe IP servera 85.10.194.137:27015
Serv na 18 slotow , większość czasu mapa dust2 , ale i bywaja zmiany mapy . Gramy TP , zakaz uzywania wulgarnych napisow na czacie , i pare innych zasad które trzeba przestrzegac :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 6:50 am    Temat postu:

Powrót do góry
jacek61
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Sie 2005

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 11:56 am    Temat postu: !!!!! Odpowiedz z cytatem

z daleka od tego serva najpierw trzeba pozabierac adminów paru idiotom a dopiero pózniej zapraszac na serva np:kick za zabicie 4 w jednej rundzie no comment
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mechanik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wystarczy czytać zasady serwera po połączeniu ? :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
jlaudio
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Lip 2005

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 2:32 pm    Temat postu: !!!!!! Odpowiedz z cytatem

mechanik jeszcze raz ci odpowiem gdzie takie są zasady aby po zabiciu w jednej turze 4-5 przeciwników dostac kicka ale taka była prawda niewiem jak teraz bo sobie odpusciłem unich granie są lepsze servy a ty chyba musisz ich kochac skoro się za nimi wstawiasz skoro wszyscy grający na ich servie wiedzą iż bez powodu unich się dostaje kicka |:< |:< |:< |:<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek61
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Sie 2005

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 2:33 pm    Temat postu: mechanik Odpowiedz z cytatem

NO COMENNT mechanik aby tak dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stryder
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Paź 2002

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwer to chyba na modemie postawiony - takie lagi ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mechanik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2005

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 4:09 pm    Temat postu: Re: !!!!!! Odpowiedz z cytatem

jlaudio napisał:
a ty chyba musisz ich kochac skoro się za nimi wstawiasz

Kogo ja kocham to jest moja prywatna sprawa. Do Twojej widomości dodam iż nie są to napewno admini FRB =-ReLoAdEd-= PL. To tak na wejściu.
Wogóle skąd wiesz, że kolega kopa zarobił za zabicie 4 w jednej rundzie.
Byłeś przy tym ? Może złamał zasady serwera bo nie raczył ich przeczytać po połączeniu. Może admin wcisnął nie ten klawisz (pomyłki się zdarzają)
Grywam tam czasami i jeszcze kopniaka nie zarobiłem. Więc czemu miałbym wierzyć koledze "na słowo".
Całą sprawę polecam wyjaśnić tutaj.
A nie bić pianę na publicznym forum.

jacek61 napisał:
NO COMENNT mechanik aby tak dalej.

Tzn o co konkretnie Ci chodzi ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
y3hudi
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Kwi 2005
Klan: ciocia Stasia ;f

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aj dzieci dzieci (wojny) to nie jest serw dla ludzi normalnych. dzwieki na serwie zabijaja atmosfere cs-owa. admini powaleni za napisanie textu "on ma czity na kase bo ma kalacha w 2 turze" kolega dostal bana i za zabicie nie 4-5 tylko 3-4 przeciwnikow dostajesz w najlepszym razie kick-a a tka wala bany zawsze i kazdemu. STANOWCZO ODRADZAM GRANIE NA TYM SERVIE
_________________
Intel Pentium Dual-Core E5200@3833Mhz,DFI BloodIron P35,2x1GB HyperX 1066MHz,9600GT 512Mb,SAMSUNG 80+250Gb,Huntkey 425W
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
pheaton
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2005
Klan: ts

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz dostawalem takie kicki na FRB za takie zabicia i teraz przezucilem sie na ultraklan i sie nie bawie bo jak sie serw czasem przepelni to sa male lagi u kazdego a bylem takze przy akcji jak gosc dostal bana za to ze w 2 turze kupil ak-47 a terro przegrali i do tego nie mial ammo !!! teraz powiedz mi czy to sa madrzy ludzie ?? raczej madrzy admini ?? |:<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 7:32 am    Temat postu: Bany Odpowiedz z cytatem

O ile mi wiadomo nikt nie dostaje bana za zabicie 4-5 graczy , dostajecie bany za łamanie zasad na frb i to w waszym wypadku jest nagminne , obrazanie adminow , obrazanie graczy , brak reakcji na prośby admina o zmiane nika , lub ewentualne czeste zmiany nika . Po drugi to najpierw dostajecie kicka , a po powrocie na serv to za grosz kultury( domena wiekszosci polskich graczy) ,a to jest rownoznaczne z banem . Zreszta czytając wypowiedzi niektorych tutaj nie dziwie sie adminom . Dla mnie mozecie grac gdzie chcecie mnie to nie przeszkadza , na FRB w ciagu dnia jest ok 4000 wejść i serv praktycznie zawsze jest pełny. Co sie tyczy dzwiekow na servie jest to serv do zabawy , zreszta jak sama gra jest zabawą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stryder napisał:
Serwer to chyba na modemie postawiony - takie lagi ;)

jakbys mial pojecie o serverach to wiedzialbys ze w dniu wczorajszym bylo update servera dlatego wystepowaly lagi . Ja mam ping na servie do 50
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 8:41 am    Temat postu: Re: !!!!! Odpowiedz z cytatem

jacek61 napisał:
z daleka od tego serva najpierw trzeba pozabierac adminów paru idiotom a dopiero pózniej zapraszac na serva np:kick za zabicie 4 w jednej rundzie no comment

Sprawdzilem logi z servera nie zostal dany zaden ban powyzej 5 minut , bany 5 minutowe byly poprzedzone kikami , czyli coś admin mial do Ciebie ,a ty sie do tego nie zastosowaleś , i nie rób plotek ze za zabicie 4 dostaje sie bana bo to juz bzdury piszesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
jacek61
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Sie 2005

PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 9:59 am    Temat postu: Borek Odpowiedz z cytatem

Ja wiem swoje ty wiesz swoje niechce bic piany na prózno sam na swoim forum mówiłes iz za dużo osób miało admina i za dużo skarg na ten problem jest a kicki na waszym servie to się dosłownie sypały jeden za drugim niewiem jak teraz jest może się sprawa uspokoiła z tymi kickami a może nie , niewiem ale sprubujcie cos z tym zrobic i będzie git.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pheaton
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2005
Klan: ts

PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do łamania zasad na =-FRB-= admini tam najberdziej łamia zasady dotyczące rashowania !!!! a nikt ich nie moze '' z kikowac'' itd... |:<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Borek41
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2005
Klan: HA FRB-Wilczy Szaniec-

PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pheaton napisał:
Co do łamania zasad na =-FRB-= admini tam najberdziej łamia zasady dotyczące rashowania !!!! a nikt ich nie moze '' z kikowac'' itd... |:<

Prosze wymienic Adminow ktorzy raszuja , bo z tego co wiem to na FRB jest tylko 5 adminow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury