www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Znaleziono 9 wyników
Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowy team +1 min lem min 15 max 17-18 lat
taotao92

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5897

PostForum: Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive   Wysłany: Pon Maj 01, 2017 4:16 pm   Temat: Nowy team +1 min lem min 15 max 17-18 lat
Witam witam potrzeba jeszcze jednego gracza:)
Przeczytaj post poniżej i zapraszam.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198042884182/
  Temat: Nowy team +5 min lem min 15 max 17-18 lat
taotao92

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5686

PostForum: Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive   Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 12:25 pm   Temat: Nowy team +5 min lem min 15 max 17-18 lat
Witam,
chciałbym stworzyć fajną ekipę do grania na lata.
Potrzebuje 5 młodych skillowych graczy, ja sam byłbym waszym opiekunem/sponsorem.
Więcej o całym przedsięwzięciu bedziemy rozmawiać jak już ...
  Temat: +4 do ekipy na stałe nocne granie/skillowanie
taotao92

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2426

PostForum: Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive   Wysłany: Pon Maj 16, 2016 9:45 am   Temat: +4 do ekipy na stałe nocne granie/skillowanie
Witam,
poszukuje 4 graczy do grania w godzinach wieczornych/nocnych (18-24)
chcialbym stworzyć ekipe z ludzi którzy bedą po prostu mieli czas na gre w tych godzinach.
jesli chodzi o turnieje lany i ...
  Temat: Dojde do teamu 22 l
taotao92

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1561

PostForum: Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive   Wysłany: Pią Mar 20, 2015 7:56 pm   Temat: Dojde do teamu 22 l
Witam,
cos o mnie:
22 lata
cs go od początku
ranga (+-) szeryf
czas pn-pt 19-24
cs 1,6 5 latek
oczekuje:
wiek 18+
ranga niby nie gra ale niech bedzie te min kałach
i najważniejsze punktua ...
  Temat: Szukam ludzi z czasem na gre(ważne), chęciami, ambicja oraz.
taotao92

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1607

PostForum: Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive   Wysłany: Sro Sie 13, 2014 7:58 pm   Temat: Szukam ludzi z czasem na gre(ważne), chęciami, ambicja oraz.
oraz z tym czymś:) if u know what i mean.
Tak więc oczekuje
Wiek 18+
Dobry sprzęt oraz internet
Jedna z najważniejszych rzeczy punktualność!!!!!!!!!!!!!!!
Jeden nieusprawiedliwiona nieobecność w ...
  Temat: Program cs go exe przestał działać
taotao92

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5869

PostForum: Problemy z Counter-Strike: Global Offensive   Wysłany: Sro Lut 26, 2014 12:38 pm   Temat: Program cs go exe przestał działać
Nie kręciłem.
Reinstalowałem csa i nic nie dało spróbuje jeszcze reinstal steam
  Temat: Program cs go exe przestał działać
taotao92

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5869

PostForum: Problemy z Counter-Strike: Global Offensive   Wysłany: Wto Lut 25, 2014 7:44 pm   Temat: Program cs go exe przestał działać
Tak jak w temacie po kilku minutach gry cs scina sie na 5 sek wywala mnie do pulpitu i widoczny jest błąd cs go przestał działać, po czym klikam zamknij anuluj czy tam co i odpala sie samoczynnie z po ...
  Temat: szukam 4 17+
taotao92

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1346

PostForum: Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6   Wysłany: Sro Gru 07, 2011 9:22 pm   Temat: szukam 4 17+
Nazwa klanu: wymyśli sie
Wymagania klanu co do gracza:
wiek 17+
dostępność pn, wt, sr, cz, ndz
Oferta klanu: only vt;p
Kontakt:
gg 9070090
steam taotao92
Inne / Dodatkowe informacje:posz ...
  Temat: szuikam klanu med+
taotao92

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1286

PostForum: Szukam klanu Counter-Strike 1.6   Wysłany: Sro Lis 16, 2011 7:53 pm   Temat: szuikam klanu med+
Nick: qwert
Wiek: 19
Staż: 4
Skill: med+
VT/Mumble: Posiadam
Pozycja: Shoter
O sobie: Używam mózgu , brak płaczu , słucham poleceń.

Oczekuję
* Wiek +16
* Granie mixów itp...
...
 
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury